Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Znasz to uczucie gdy kończy się w tobie dziewczyna, a zaczyna kobieta?
  Gdy wzburzone hormony wydzielane przez gruczoły gotując się i wrząc uderzają w dolne partie twojego ciała by z tyłu wybuliło ci dupe tworząc z niej potężną broń do uwodzenia samców, a z przodu zalało cię nieokiełznanym ciągle cieknącym śluzem pozostawiającym codzienne plamy pożądania na bieliźnie? Od tej chwili on tam ciągle jest i ciągle się saczy bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować wsunąć w siebie z cichym mokrym mlaśnięciem... gotowego samczego bolca...
  W tym punkcie znajdowała się Pani z obrazka...
  #dupeczkizprzypadku
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Idziesz sobie po szkole spokojnie na przystanek a tu.... papież w polonezie xD
  #papaj #bydgoszcz

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Przeniosłem się ostatnio do biura typu co-working w Warszawie. Pracuję w przestrzeni współdzielonej z kilkoma osobami z zagranicy. Mam tu dwóch Holendrów, którzy zajmują się newsami, tj. jeden filmuje dla serwisów informacyjnych (jakieś wywiady, wydarzenia itp.), a drugi zbiera informacje i pisze (chyba artykuły, ale nie wiem dla jakich serwisów).

  No i wczoraj siedzę i słyszę jak jeden drugiego namawia żeby mnie o pomoc poprosił. Chodziło o przetłumaczenie na angielski słów wykrzykiwanych przez megafon na dostawczaku oklejonym hasłami anty-lgbt (podpisany stoppedofilii.pl). Jak zacząłem mu mówić co tam słyszę to chłop zdębiał. Jak doszło do końca i tekstów o tym że edukacja seksualna służy uzależnianiu dzieci od seksu to poszedł po notesik i wynotował to wszystko. Generalnie obaj byli w szoku jak to usłyszeli (w sumie ja też), mimo że w sprawach politycznych są świetnie zorientowani.

  Dzisiaj rano jak zobaczyłem że niejaki Artur H. z fundacji Pro - Prawo do życia, która jest odpowiedzialna tę akcję dostał zarzut posiadania treści pornograficznych to mało butów nie pogubiłem jak leciałem do biura żeby powiedzieć chłopakom co się odjebało xD. Nie mogli w to uwierzyć, za głowy się złapali. Teraz widzę że klawiatura nie wyrabia nad pisaniem artykułu o tym wszystkim xDDD.

  To już oficjalne, ja Serrrek zostałem właśnie dumnym targowiczaninem.

  TL;DR Doniosłem na nasz kraj, zdradziłem husarska ojczyznę

  #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #lgbt #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)