Wpis z mikrobloga

Jeśli macie rozszerzenia z próbnej to się cieszcie, że macie tak fantastyczną szkołę, moja tzw. technikum realizuje tylko podstawę.

A jak u Was w szkołach oceniane będą matury?
Ponoć ma (miał) być podawany wynik procentowy tylko dla naszej uwagi ...

A moja szkoła tak zajebista, nie dość, że nie ma rozszerzeń jak to było powiedziane (rozszerzenia na własną rękę) to jeszcze zadania otwarte będą oceniane (prawdopodobnie tylko otwarte), a ocena z otwartych normalnie będzie wpisywana do dziennika do reszty innych ocen, a ogólnych wyników procentowych nie będzie xd i jeszcze to straszenie, że minimum 30% będzie też na rozszerzeniu.
#!$%@?ło całkowicie. Aby zdać i jak najszybciej #!$%@?ć stamtąd.
Współczuję młodszym rocznikom.

#matura #operon #nauka
  • 13
@PrawieJakBordo: Nie będzie to końcowa ocena na semestr z danego przedmiotu tylko ocena do reszty innych ocen.
Większość nauczycieli mówiła i to wielokrotnie, że oceny z zadań otwartych będą wpisywane do dziennika.
Ogólnie każdy coś słyszał, tylko każdy #!$%@? co innego. Jednego dnia, że będzie to wynik procentowy (dla naszej uwagi) z zadań zamkniętych lub z całej matury, a na dodatek w tym roku świetna zmiana, a mianowicie zadania otwarte będą
@PrawieJakBordo: Faktycznie prawda to ( ͡° ͜ʖ ͡°), prawnie nie mogą, ale nie w tej szkole.
Nic, dzięki za uratowanie humoru, zobaczymy co się wydarzy za te 2 tygodnie czy tam kiedy to ocenią.

Jak faktycznie ocenią, wyślę ss'a z dziennika i pokaże chłopakom podstawę prawną, ale będzie #!$%@?.
Chyba, że nauczycielom się nagle odmieni i nie wpiszą, w tej szkole każdego dnia jest co innego.
@bartoof To ja będę miał "Ocenę cząstkową z zadań otwartych na maturze próbnej".

Początkowo miał być nic nie znaczący wynik procentowy z całej matury dla informacji uczniów jaki mają poziom, a kilka dni później, mowa jest taka, że jednak zamknięte nie będą oceniane, tylko otwarte jako ocena do dziennika.

No wiesz, jak to będzie waga, która mocno obniży nam średnią, wątpię, że komuś się to widzi, dlaczego nas maja #!$%@?ć, a w
@Kacperzlbn: U nas już niektórzy mają sprawdzone (np ja matmę podstawę) i wstawione oceny. Podstawa x3 rozszerzenie x2, gdzie z większości przedmiotów wszystko jest x1 i aktywność liczy się tak samo jak sprawdzian powtórkowy z 2 działów ( )