Wpis z mikrobloga

Na wykopie naprawdę są głosy, że zachowanie Pawłowicz jest okej, że "ora", że "jest idolką". To przykre, głupie, krótkowzroczne i obleśne. Przewodniczący przywraca do porządku komisję, ale ma w dupie to, że Pawłowicz drze ryja i nie odpowiada na pytania.

Nisko upadliśmy, jeśli nas bawi ten polityczny bantustan.
#polityka #tk #trybunalkonstytucyjny #neuropa
  • 12
Nisko upadliśmy, jeśli nas bawi ten polityczny bantustan.


@SirPsychoSexy: co? Upadkiem to jest moralizowanie na siłę osób które w dupie mają procedury. Jedyną zdrową reakcją na to co się dzieje podczas obrad komisji jest śmiech
Masz wpływ. W wyborach.


@SirPsychoSexy: w moim okręgu różnice między kandydatami byly ogromne. To, czy oddałbym głos na któregokolwiek z nich nie wplynęło by w żaden sposób na wynik wyborów: wejście do sejmu czy przydział mandatów. Nie kłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mogłem zrobić absolutnie nic, aby mieć nawet szansę na powstrzymanie pisu przed dojściem do władzy
czy co innego masz na myśli?


@SirPsychoSexy: w sumie skłoniłeś mnie do myślenia i w tej chwili mogę powiedzieć - nie wiem co powinna robić opozycja, nie wiem co ja bym robił na miejscu myszki. Jednak czuję zażenowanie gdy widzę jak ona próbuje pilnować porządku czy regulaminu sejmu mimo że dobrze wie że efekt tego będzie zerowy. PiS nie chce się bawić w demokrację i #!$%@? mu zrobisz kobieto - natomiast