Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy ten fenomen rzekomych ateistów glosujacych na Konfederację xD

Przecież to mniej więcej taki sam fenomen, co... kobieta glosująca na Korwina ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widzę tutaj 4 możliwości:

1) ktoś jest dupą, a nie ateistą. Niechodzenie co tydzień do kosciolka nie czyni nikogo od razu ateistą.

2) syndrom sztokholmski

3) wyższe stadium masochizmu

4) Nienawiść do Polski i polskich ateistów

#neuropa #ateizm #polityka
  • 13
@waro: prawda jest taka, że wszystkie ugrupowania mają swoje "korwinizmy" (wypowiedzi i poglądy oderwane od rzeczywistości), tylko tego nie zauważamy otaczając się tylko jedną stroną. W sensie jak ktoś jest zwolennikiem lewicy, to będzie widział setki memów i głupich wypowiedzi prawicy, jednak przegapi głupie zachowania "swoich" (bo tym się nie chwalą). To samo oczywiście w drugą stronę.
@waro: 5- Nie mam alternatywy. Pozostali już się "sprawdzili" na urzędach i dziękuję. Zagłsowałbym na Gwiazdowskiego, ale nie startuje. Konfa przynajmniej uczciwie mówi po co im brauny, narodowcy i antyszczepy. Czyli chodziło o głosy
@waro: Tez jest to dla mnie absurdalne. Mamy najszybciej laicyzujaca się młodzież wg badan Pew Research Center, która gremialnie popiera pomysł na intronizacje Chrystusa na Krola Polski XD Ale pewnie zaraz jakiś ateista mnie w komentarzu wyjasni, ze wolność to nie anarchia i mam robić to co każe Bosak i Episkopat, bo to prawdziwi wolnosciowcy.
@waro: Dla kogoś ważniejsza jest gospodarka a dla kogoś ideologia, główka widzę nie pracuje.
No i to że ktoś jest ateuszem nie musi uważać że jego celem życiowym jest nawracanie katoli.
@waro jako ateista nie widziałem innego wyboru niż konfederacja, o wiele ważniejsza jest dla mnie wolność ekonomiczna niż odchylone poglądy kilku osób, dlatego też nie głosowałem na razemki które mają takie pomysły jak np. pensja maksymalna, ja #!$%@? xD