Wpis z mikrobloga

Siedzę u znajomego na piwku gdy nagle wbija jego ojciec i zagaduje nieśmiale, że ma z komputerem problem. Myślę dobra, dobry dzień mam, pokaż go. W chłodzeniu ze starości już chyba odłamały się ząbki z mocowań do płyty. W zasadzie jedno zostało w całości reszta nie wytrzymała próby czasu i całe chłodzenie przestało stykać się z procesorem.
Kombinowałem jak to na miejscu naprawić, żeby obyło się bez inwestycji w chłodzenie i było zrobione na już. No i wpadłem na pomysł. Pytam kumpla czy ma trytytki i pastę termoprzewodzącą. Szczęśliwym trafem ziomek zmieniał niedawno chłodzenie u siebie i mu pasta została. Ojciec przyniósł trytytki. Pasta nałożona, pozaciskane trytytyki, skręcamy, odpalamy i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmiga już ze 3h bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #serwispc #heheszki
Pobierz niemamnaimiepszemek - Siedzę u znajomego na piwku gdy nagle wbija jego ojciec i zagad...
źródło: comment_AzQ5dsHaDgVLFtc0M4jCaKirNuI79gew.jpg
  • 40
@niemamnaimiepszemek: W sumie to nawet te oryginalne zaczepy już wymienialiśmy kilkadziesiąt razy bo pękają niestety. Opaski niestety nie są pewne dlatego Cię uprzedziłem.
Nawet na trytkowej stronie piszą, że ten poliamid się przesusza i pęka.
pokazałbym Ci całą paczkę trytek które się łamią w rękach. Leżały rok w pudełku.


@Luks_x: te z przezroczystego #!$%@? plastiku sie tak łamią, te z pełnych kolorów jak czarny mają dodatki przeciw UV itp i nie kruszeją
@Dolan: Nie. Właśnie całe czarne były. Mocno się zdziwiłem bo leżały w szufladzie i ze 100 może użyłem z 15 które jeszcze jakoś działały, a reszta śmietnik. Jeszcze sobie przypomniałem, że miałem też inne w pracy świeżutkie, a pękały z kolei przy dociąganiu te cycki, a te o których pisałem z kolei łamały się przy zginaniu nawet.