•  

#anonimowemirkowyznania
    Wieczna beka ze stulei spod tagow #silownia i #mirkokoksy, ktorzy smieja sie z #przegryw aka #przemcel xD Sami maja genetyke taka ze wlasciwie nic nie musza robic procz jako takiego wpierdalania i pomachania chwile zelaztwem na silowni zeby miec zajebista, symetryczna sylwetke a szkaluja chlopakow ktorzy nawet gdyby byli trenowani przez samego Szwarcenegera to nie mieliby nawet 10% takiej formy. Zanim jakis stulej napisze ze to kwestia diety i cwiczen to tylko przypomne ze jak ktos ma drobne kosci, niski testosteron to nigdy nie osiagnie jakichkolwiek dobrych rezultatow. Sam mam staz ponad roczny i moj max na silce w wyciskaniu to 60kg mimo ze bujam sie z jednym z lepszych trenerow i wpierdalam jak swinia diete od dietetykow. Ogarnijcie sie. #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem Twój ból, też mam chujowe wyniki na siłce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale nikt z tagu #silownia i #mikrokoksy sie z niego nie smieje, a wlasnie go bronimy.
      Że to nie jego wina.

TO tag #przegryw sie z niego smieje, bo sa kretynami.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:

tylko przypomne ze jak ktos ma drobne kosci, niski testosteron to nigdy nie osiagnie jakichkolwiek dobrych rezultatow

źródło: instagram.com

•  

ZepsutaKaryna: Ja po ROKU chodzenia regularnie na siłkę, dorobiłem się jedynie przepukliny pachwinowej. Przyrost masy mięśniowej miałem minimalny. Również pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
      Ale nie poddałem się, po pół rocznej przerwie wróciłem na siłkę. Poprawia mi samopoczucie, a przyrost miecha to sprawa drugorzędna.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

PrEgryw odpad: @Estetykatopodstawa: jest odwrotnie, tag #przegryw rozumie ze jesteśmy odpadami genetycznymi. To pajace z #mirkokoksy piszą, ze uuu pewnie za słabo ćwiczysz i dieta zła podczas gdy wystarcza słabe geny by mieć bardzo słabe rezultaty przy ciężkiej pracy. Nawet taki jeden już się objawił w tym watku @bezbekpol:

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Chodzę na siłkę zbyt długo i te wasze teksty to śmiech na sali. Jakieś 90% z was właśnie tylko CHODZI na trening, odpierdoli go byle jak i dziwi się, że nie ma rezultatów xD

ALE JA TRENUJĘ POD OKIEM TRENERA, POWTARZAM TRENERA, ROZUMIESZ?!!

No i chuj, myślisz, że on tego nie widzi, że robisz to byle jak, byleby zrobić serię? Myślisz, że on się będzie z tobą szarpał? Że powie "no sorry, jesteś po prostu chujowy, zrezygnujmy, nie chcę twojej kasy"? Nie bądź typie śmieszny xD

uuu (...) dieta zła

Za każdym jebanym razem te teksty xD Nie umiecie przed sobą przyznać, że kurwa nie chce się wam (co jest całkowicie normalne), tylko za każdym jebanym razem zwalacie na to, że przecież jecie dużo, ale nie wychodzi. Podobnie jak chodzicie na siłownie, ale nie ma progresów. Magia, wy przecież wszystko robicie zajebiście i prawidłowo. To trzeba być debilem by nie uświadomić sobie, że chyba gdzieś jednak popełniacie błąd, bo to tak, jakby żyć np. w Anglii i pierdolić głupoty, że nie macie zmysłu do języków, bo po 1-2 latach nie umiecie NIC z angielskiego, poza "haj, ajm from połland".

Widziałem masę ziomków, którzy z suchoklatesów wyrobili w 1-2 lata naprawdę spoko plażową sylwetkę. Jasne, to nie było +20kg mięśnia, nic spektakularnego, ale mięśnie klatki, rąk, barków, pleców itd. Wszystko zaczęło nabierać kształtów i być zarysowane, kiedy wykonywali ruch. No ale to pewnie też "geny" xD Czym wy się różnicie od grubasów? U nich przecież też 3/4 pierdoli, że to po prostu geny, że mają tendencje do tycia, że "są na diecie" xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: też tak do niedawna myślałem. A jestem dzieciakiem, który urodził się z szeregiem wad rozwojowych. Myślałem, że nie będę mógł ćwiczyć, bo krzywy kręgosłup, zdeformowane cialo, wodoglowie i parę innych usterek. Ale od jakiegoś czasu ćwiczę silowo i mimo, że nie mam jakichś super wyników to i tak jest lepiej. Prawda, nie każdy ma predyspozycje do bycia kulturystą. Nie każdy ma też predyspozycje do bycia koszykarzem, prawnikiem czy developerem. I co z tego? Ja nie mam predyspozycji chyba do niczego, ani do sportu, bo deformacje ciała, ani do niczego umysłowego bo przez wodoglowie mam ogromne problemy z pamięcią i nauką. Taki już się urodziłem i trudno, mogę jedynie starać się nadgonic zdrowych umysłowo i fizycznie rówieśników, żebym mógł być samodzielny w przyszłości. Serio, mireczku, szkoda czasu na zamartwianie się. :)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: ale bzdury xDD JA chodziłem na siłownie i ćwiczyłem byle jak, nie miałem techniki, ale mimo wszystko co by się nie działo trzymałem michę i to jest klucz do sukcesu. Po 2 latach naturalnych ćwiczeń znajomi się mnie pytali jakie sterydy wpierdalam bo to niemożliwe na sucho zrobić formę. Da się, ale dieta to 100% sukcesu. Bez dobrej diety to możesz mieć za trenera najlepsze osoby na świecie i nic nie zbudujesz.

Dobra dieta to nie jest kupno planu od popularnego trenera tylko lata poznawania swojego ciała i eksperymentowania. Nie wszystko co jest w sklepie i jest zdrowe można jeść. Jeden lepiej trawi tłuszcze niż węgle i musi mieć diete keto, drugi kiepsko reaguje na gluten i musi pozbyć się makaronów, trzeci nie trawi laktozy i musi unikać mleka. Przestrzegać określonych kilku tysięcy kalorii to nie problem, ale każdy organizm toleruje inne posiłki. Możesz całe życie jest ziemniaki i je np: kiepsko trawić - przykład beznadziejny, ale chyba rozumiecie jaki jest klucz.

Gdy jest dieta to dopiero potem ważne są ćwiczenia. A w ćwiczeniach ważne jest tylko to, żeby się odpowiednio zmęczyć, naderwać włókna, które potem się zregenerują i nadbudują spowodują przyrost masy mięśniowej. Ja nawet dobrej techniki nie miałem i żałuje, bo sobie zdrowie zniszczyłem, ale przestrzegałem prostej zasady - mięsnie zawsze muszą mieć bodziec do wzrostu. Jak ćwiczysz 6 miesięcy na 60kg to robisz coś źle. Bodziec możesz dawać, jeżeli np podnosisz 4 x 8 x 60 kg to zrób sobie 4 x 10-12 x 60 albo 4 x 8 x 60 + 1 x 5 x 60kg albo 4 x 8 x 62-65 kg. Nie warto z tym przesadzać, najlepiej co miesiąc zwiększać i się tego trzymać.

+: muguet
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: to znaczy, że Twój trener jest chujowy, a Ty sam źle jesz i źle ćwiczysz, z każdego gówna da się wyjść na prostą, możesz być bardzo gownianym materiałem, mistrzem nie będziesz, ale ok da się zawsze

+: Vitkacy
    •  

SamotnyMichał: Juz się normiki zesrali w watku ( ͡° ͜ʖ ͡°) gorzka prawdę napisałeś op

•  

Odstaw ta przedtreningowke gosciu bo widać, ze naszurany to piszesz

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: no tylko taki drobiazg, że ci ludzie mają rację xd no zgaduje że skoro masz max60kg to nie przybrales zbyt dużo kg, a to jest kluczem jak jesteś naturalem a skoro ich nie przybrales to za mało jesz proste, ja też nie mam dobrej genetyki bo żeby przy 180cm/80kg dalej masować muszę jeść prawie 5k kalorii ale nie narzekam bo nie ma w życiu czasu na pół środki

Gorące dyskusje ostatnie 12h

skisłem jak zobaczyłem zdjęcia sapkowskiego na angielskiej i polskiej wikipedii xddd
    #wiedzmin #gownowpis

odpowiedzi (9)

Uwaga, #rozdajo

Pełen pakiet Humble Monthly.

Warunki:

- plus
    - konto Steam
    - zielonki mogą też, ale konto musi mieć minimum miesiąc
    - patostreamy, dupeczkizprzypadku, spermiarze i białorycerze mogą, ale się przewrócić i te głupie ryje rozwalić, bo nie mogą wygrać w moim rozdajo ( przejrzę wasze profile, debile )
    - miłośnicy oderwanych od rzeczywistości tagów też mogą sobie zrobić facepalm, bo nie wygrają
    - @Ryptun ma dwie szanse, bo łezka się w oku kręci że tak pięknie nie wygrał mojego poprzedniego rozdajo
    - @Brzozq ma dwie szanse, bo tak pięknie chciał oddać @Ryptun to, czego nie wygrał a nie wiedział że nie wygra, bo skąd miał wiedzieć że nie wygra a plusa dał, bo chciał wygrać i oddać nagrodę @Ryptun ( co tam się odjaniepawliło, nie wie nikt )
    - przysłanie mi cycków podpisanych nickiem z wypoku da ci milion szans, tylko nie mów nic mojej żonie ( właściciele męskich cycków trafią na czarną ); Zdjęcia cycków podpisanych nickiem z wypoku w garnku na głowie wygrywają #rozdajo bezapelacyjnie.

Dlaczego #rozdajo? Bo wygląda na to, że nie umiem zrezygnować z Humble Monthly. Poza tym mam co świętować, bo kupuję nowy motocykl a zapomniałem wziać udział w #wykopaka.

Losowanie w najbliższą niedzielę o 21:00 bo pól godziny pózniej biorę prysznic i idę spać, bo jestem stary dziadem.

Z fartem, mordy.
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

WITAMY NA WYŚCIGACH TOON CAR!

#gimbynieznajo #nostalgia

odpowiedzi (45)