•  

#pytanie #rosja #rosjawstajezkolan #rozowepaski #feminizm
    32. Rosja jest krajem, w którym kobiety cieszą się najwyższym poziomem wolności dostępnej na całym świecie. Przeciw poczucia? Dlaczego uważasz, że Rosjanki są bardziej uciskane niż Polki? Czy myślisz że tu strażnicy rewolucji islamskiej spacerują po ulicom? Porównajmy:

a) Nie ma szczególnie kobiecych przestępstw, jak w Azji (rozwód niemożliwy, cudzołóstwo jest przestępstwem).
    b) Nie ma amerikaskiego cyrku około abortów (możesz go mieć, jeśli jesteś dorosły, prawie z własnej woli).
    c) Nie ma europiejską obsesji że wszystko musi być bez płci, więc trzyma przywilej (urlop macierzyński, sporty dla kobiet, brak gejowskiej konkurencji).
    d) Plus radziecka tradycja promowania kobiet na wyższe stanowiska (sędziowie, wybrani przedstawiciele, większość w szkolnictwie wyższym).

Udowodnij mi źle, jeśli możesz. Rosjanki w lepszej pozycji, niż ty by się czuć swobodnie, wiedząc o tym.
    Ponadto wymieniamy się kobietami milion na milion. Jak myślicie, dziewczyny?

źródło: dewuszka high.jpg

Jak myślicie, dziewczyny?

• 12 głosów (29.27%)
      Proszę weź mnie :)
    • 1 głos (2.44%)
      Ech, muszę zapytać moich opiekunów :(
    • 6 głosów (14.63%)
      Mój panie, nie zasługuję na ten hojny dar
    • 4 głosy (9.76%)
      Czy zapłacisz moje rachunki, czy jesteś gorący?
    • 18 głosów (43.90%)
      Nie chcę być milionową pierwszą żoną Putina!
    •  

@push3k-pro: Co jest z tobą nie tak?
      jak wszystko się pogarsza

źródło: hartdixie.jpg

•  

@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: Po co bredzisz, baby nie dali?

źródło: rashida jones.jpg

•  

@mobutu2: Nie, czepiam się tego, że Twój tekst wygląda jak przetłumaczony z automatu tekst z rosyjskiego na polski bez sprawdzenia, czy to w ogóle jest zrozumiałe. W skrócie - wysryw bez żadnej wartości, poza wizualną :P

•  

@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: przynajmniej teraz widzisz jak wygląnda polski język dla rosjan, wszystkie słowa znajome, ale nieco zniekształcone, i wszystko wydaje się dziecinnym bełkotem
      tak poza tym, czy jest jakiś dobry słownik online? nie, nie ma nic, i to jest prawdziwy wstyd polski
      Witam

źródło: am kiev.jpg

•  

@rodua:
      dlaczego tak długo cię nie było, doktorze

źródło: kot.jpg

•  

@mobutu2: Nie, koleżko. To jest lipne tłumaczenie, a nie dziecinny bełkot. O każdym pokrewnym języku mógłbyś powiedzieć, że taki znajomy, ale jakoś nie do końca.

Są dobre słowniki online, tylko nie ma jeszcze tak dobrego AI, żeby całe zdania tłumaczyć w locie bez wpadek. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że Twój główny post wkleiłeś w google translate, które tłumaczy język wejściowy na angielski i dopiero na docelowy.

•  

@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu:

że taki znajomy
      Wszystkie polskie reformy ortograficzne miały jeden cel: być mniej rosyjskim. Słuchałem Sienkiewicza i wszystko było zrozumiałe.

nie ma jeszcze tak dobrego AI
      Nie jest to szkoła jogi, aby czekać trzy lata, myśląc głęboko o wszechświecie, zanim mistrz będzie mógł cię nauczyć.
      Jestem Rosjaninem, więc znam już 80% słów, przypadki i konjugacji (tutaj możesz się nie zgodzić, ale jednak).

które tłumaczy język wejściowy na angielski i dopiero na docelowy
      Było by to niezrozumiała kupa.
      Ale prawdą jest, że Google Translate jest najlepszym urządzeniem, które użytkając mogemy porozmawiać.
      I to jest wstyd polski że nie ma żadnej strony dla russko-polskiego tłumaczenia.
      Powiem ci więcej, nie ma ani dobrego polsko-polskiego słownika.
      Więc ja muszę używać akrobatyki.

źródło: bulychev poselok.jpg

•  

usuń konto

@Trust_Me_Im_Engineer:

wojsko kanapowe
      zespół pierwszego reagowania (napis)

źródło: diwan army.png

•  

Ponadto wymieniamy się kobietami milion na milion.

@mobutu2: że co?

•  

@mobutu2: dodatkowo w wolnosciowej rosji przemoc domowa to nie przestepstwo xd

•  

@mobutu2: Jawny rosyjski troll, tego jeszcze nie widziałem...

Jeśli już upierasz się, że brak dobrego słownika PL-RU to wstyd, to jest to wstyd PL-RU, a nie tylko nasz :P Współpraca międzynarodowa, mówi Ci to coś? :P

Jakbyście byli pod niewygodnym, dajmy na to, chińskim butem przez ponad 100 lat, to też reformowalibyście język, żeby brzmiał mniej chińsko :P

Z ciekawości, jesteś Ruskiem, czy Rosjaninem (znam różnicę, dlatego pytam)? I skąd?

•  

@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: TO jest typ ktory udaje trolla dla atencji, olej

•  

@mobutu2: Ty to tak z nudów piszesz czy jakieś poczucie misji masz?

•  

Ty to tak z nudów piszesz czy jakieś poczucie misji masz?

@HarvestRain: Gdybym był trollem, odpowiedziałbym, że chcę pomóc Polakom, wyciągnąć pomocną rękę. Ale pomoże to także Rosjanom mieć więcej spotkań z Polakami. Nigdy nie widział żadnego w moim życiu. Chociaż mam kościol polski w moim mieście. Nie nudzę się, jestem zainteresowany. Jest to interes dobrzy lub zle. Wydaje się mi, że Polacy instynktownie się czują że to drugi, dla tego że jestem Rosjanin. Więc najpierw trzeba walczyć z przesądami. Aby to zrobić, przynajmniej musicie zobaczyć jednego żyjącego Rosjanina. To ja. Witam.

źródło: am.jpg

•  

@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu:

Jawny rosyjski troll, tego jeszcze nie widziałem...
      You're wellcome.

Bo dlaczego inaczej Rosjanie chcieliby rozmawiać z Polakami. Poważnie tak myślisz?

Współpraca międzynarodowa, mówi Ci to coś
      To zakazane słowa dla twojego teraźniejszego rządu wobec Rosji. (Sikorski, Kaczyński i td)

Czy mam wyboru oprócz:
      https://sjp.pwn.pl

https://pl.wiktionary.org/wiki/Wikisłownik:Strona_główna

też reformowalibyście język, żeby brzmiał mniej chińsko
      Jeśli by ty mówiłeś o języku niemieckim, ja by zgodził się z tobą. Ale mówisz o rosyjskim. Walcząc z językiem rosyjskim, Polaki zmagają się ze swoim własnym językiem.

100% Russkij

źródło: zmagac.png

•  

dodatkowo w wolnosciowej rosji przemoc domowa to nie przestepstwo

@musztym: Miłość boska, pierwszy komentarz na temat dyskusji, dzięki cie dobrzy człowiek

To było do 2012 roku, i znowu będzie (mam na myśl że w przyszłym roku)

Karanie przemocy domowej jako przestępstwo kryminalnie zawsze było praktyką. Wielu mężów zostało skazanych. Po tym za żoną dostaną się wszystkie nieruchomości. Wątpliwe jest uczynienie tego (przemocy domową) odrębnym przestępstwem (juwenalna sprawiedliwości i td). Zapewniam cię, że jeśli żona chce męża w więzieniu, może to zrobić łatwej w Rosji niż w innych krajach.

•  

TO jest typ ktory udaje trolla

@Rekordnaklate110: udawać trolla? czy to nie to samo co być nim??

czy myślisz, że jest gdzieś prawdziwy

źródło: rocket science.jpg

•  

@mobutu2: Pisałem już raz z Toba i napiszę drugi raz: to że jesteś rosjaninem daje Ci pewną taryfę ulgową w naszym polskim internecie; czemu : bo my - polacy lubimy jak ktoś sie nami interesuje i coś tam napisze u nas, coś spróbuje powiedzieć i tak dalej. Ale taryfa ulgowa taryfą ulgową, ale jeśli co chwila będziesz dodawał jakieś posty w których piszesz polskim rodem z google translate o tematach mało interesujących, to sadzę że coraz mniej ludzi będzie to obchodziło - więc nie idź tą drogą. Chcesz coś udowodnić, np że Wy - rosjanie to fajni ludzie, to nie wiem wstaw coś co nas do tego przekona i wstaw post po angielsku (bo umiesz pisać po angielsku z tego co pamiętam), a nie kolejny post o niczym (i tak jak kolega z góry podsumował - kobiety w Rosji mają troche gorzej niż w Polsce, chociażby ze względu na braki w prawodawstwie, ale i tendencje wielu rosyjskich januszy chcących wyżyć się na kobietach, bo tak sie drzewiej robiło, w polszy jest podobnie zresztą mimo chyba trochę już bardziej cywilizowanego prawa w tym zakresie).
      Podsumowując: dla mnie to, że jesteś rosjaninem to nic złego, ba! to nawet bardzo fajnie, ale Twoje posty coraz częściej umieszczają Twoją osobę (jako użytkownika portalu) w kategorii groteski, stąd też i pierwsze pejoratywne określenia w rodzaju 'troll'. Zachęcam do dalszych publikacji i do zwiększenia samoświadomości i jakiegoś wyboru sensownego contentu. PS Nie chce mi się dziś pisać tego po angielsku ( ͡° ʖ̯ ͡°), ooo wiem - dopierdole sobie wersją rosyjską z google translate to może CI otworzy trochę oczy na co się skarżę. (ciekwe jak wielkie idiotyzmy z tego wyjdą)

Я уже писал вам один раз, и напишу второй раз: тот факт, что вы русский, дает вам льготный тариф в нашем польском Интернете; почему: потому что нам - полякам нравится интересоваться кем-то и писать что-то с нами, пытаться что-то сказать и так далее. Но по сниженным тарифам - по более низким тарифам, но если вы продолжите добавлять посты, в которых вы пишете польский перевод из Google перевод на темы, которые мало интересны, я думаю, что все меньше и меньше людей будут заботиться - так что не идите этим путем. Вы хотите что-то доказать, например, вы - русские классные люди, я не знаю, выложите что-нибудь, что убедит нас, и разместите пост на английском (потому что вы можете писать на английском, насколько я помню), а не другой пост о чем-либо (и просто как коллега подвел итог заранее - женщины в России немного хуже, чем в Польше, хотя бы из-за недостатков в законодательстве, но также и из-за тенденций многих российских янычек, желающих выжить в отношении женщин, потому что это было так, как это было сделано, в Польше это аналогично, несмотря на более цивилизованный закон в этой области).
      Подводя итог: для меня быть русским нет ничего плохого! это даже очень круто, но ваши посты все чаще переводят вашу личность (как пользователя портала) в гротескную категорию, отсюда и первые уничижительные термины, такие как «тролль». Я призываю вас к дальнейшим публикациям и повышению самосознания и некоторого выбора значимого контента. PS Я не хочу писать это на английском сегодня ((° ͡ ͡ °), о, я знаю - я получу русскую версию из Google Translate, возможно, я немного открою глаза на то, на что я жалуюсь

•  
      D.......t

0

Komentarz usunięty przez autora

•  

@mobutu2: dobroje utro towariszcz, my wypijem czaju??

•  

@mobutu2: o co chodzi z wymianą kobiet milion na milion? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy wy rosjanie uważacie ze macie przewagę nad Polską bo bacie ładniejsze baby?

•  

@mobutu2: człowieku nie da się tego przetłumaczonego gówna czytać, naucz się polskiego jak chcesz tu się czymś dzielić albo pisz po angielsku.

•  
      yam-jest

+3

@iAmTS:
      Rosyjski byłby zrozumiały dla wszystkich, gdyby był zapisywany łacinskimi literami a nie bukwami.

•  

@mobutu2: Czy to powód dla chwalostwa? Czy mężczyzna potrzebuje kobietę, która nie słucha się i kogo taka swoboda, co ona działa co chce? Abort także nic fajnego. Obyczno ludzie jako kontracepcję używają innych rzeczy, takie jak prezerwatywy.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Michał Białek jest niemożliwy. Mówi do mnie będziemy naprawiać tagi? Bo inne serwisy naprawiają :) ja ze tak. Poszedł do Elfika i mówi chcesz jednom linijkę kodu? Ona, że tak Białek na to Aha wszyscy naprawiamy tagi :) poczym poszedł do serwerowni wziął myszkę taką zakurzoną daje adminowi i mówi masz wyczyść bo siiii jest :) hehehe (dmuchaj, chce podłączyć, klik, klik).

odpowiedzi (31)

Może to kontrowersyjne ale kurwica mnie strzela jak ludzie na świecie umierają z głodu a kolo miliarder którego było stać na podróże helikopterem i powinien zakładać ryzyko zginął w katastrofie lotniczej jest wspominany przez prezydentów bo trafiał piłką do kółka, milion serwisów informacyjnych, a ci co umierają z głodu to chu* nie są warci takiego wspominania, gdzie zmierzamy jako cywilizacja
    #kobebryant

odpowiedzi (29)

• odpowiedzi (43)