Wpis z mikrobloga

Co by nie mówić Konfederacja ma bardzo duże natężenie wyrazistych postaci. Można się z niektórymi nie zgadzać, ale takie problemy bogactwa chciałaby mieć pewnie każda partia. Weźmy taką Lewicę - poza Zandbergiem i Biedroniem, reszta nie ma w ogóle charyzmy. Poza tym Biedroń uciekł do Brukseli. PSL - tylko Kosiniak-Kamysz. W PiS jest Kaczyński, Duda i może Ziobro i to koniec, bo Morawiecki mnie nie przekonuje pod względem. KO? Nawet Gasiuk-Pihowicz przygasła po przejściu z Nowoczesnej. Schetyna, Kidawa? Bez jaj. To już nie ta PO co w prajmie z Tuskiem, Sikorskim itp. A w Konfederacji? Mentzen (tak, wiem ze nie wszedł), Bosak, Braun, Winnicki, Korwin, Sośnierz i Dziambor na którego przez długi czas nie zwracałem uwagi, a jest świetny. Naprawdę jest w czym wybierać.
#konfederacja #polityka #sejm #oswiadczenie #truestory
Nirin - Co by nie mówić Konfederacja ma bardzo duże natężenie wyrazistych postaci. Mo...

źródło: comment_9fUQDyeEPybtgMIsqneDFHIhn2lj5HtY.jpg

Pobierz
  • 8
@Nirin: bez przesady. Oni są znani, ale na wykopie w kręgu fanów Konfederacji. Bosak jest zapamiętany przez ludzi jako pryszczaty narodowiec o zapędach faszystowskich (bo kojarzy się z Winnickim itd). W mediach przez lata właściwie go nie było, teraz trochę się pojawia, ale żeby robić z niego od razu człowieka znanego i z charyzmą to bym się wstrzymał. Na to potrzeba czasu, lat. Mentzena to naprawdę zna mało kto.