•  

  W kontekście raportu o nas jako „najbardziej antysemickim” narodzie warto wiedzieć jaka plotka krąży po Warszawie: w @StateDept jest już gotowy raport pisany na bazie ustawy 447. Część dotycząca Polski jest podobno miażdżąca. Publikacja będzie trzęsieniem ziemi w relacjach z USA

  Jeżeli to co pisze Bosak okaże się prawdą to może być to początek końca PiS-u. Nawet macherzy z TVP nie będą w stanie tego zespinować w taki sposób żeby pisowski elektorat - nawet ten najtwardszy - łyknął to bez popity, przeszedł nad całą sprawą do porządku dziennego i zaakceptował taki stan rzeczy.

  https://www.wykop.pl/link/5224823/polska-krajem-o-najwyzszym-odsetku-osob-o-pogladach-antyzydowskich/

  #polska #usa #izrael #zydzi #antypolonizm #447 #pis #konfederacja #4konserwy

  źródło: twitter.com

  •  

   @adam-nowakowski: Będą klepać, że to rosyjskie wpływy w Polsce nakręcają agresję do judejczyków i szkalują pseudosojusz z USA i wyolbrzymiają temat roszczeń judejskich s447. Już z resztą tak pisali i mówili w mediach Sakiewicza, a teraz niedawno ambasador Ben Cwi, że Konfederacja jest ugrupowaniem antysemitów i jest odpowiedzialna za antysemicki majowy marsz, a posłowie Winnicki i Majka to naczelni prowodyrzy działań antysemickich i jeszcze dochodzi Goyvin - Konfederacja będzie się smażyć w piekle z antysemityzm. Zwalą całą winę na Konfederację. Korwina, Brauna, Winnickiego i Sputnika - nie po to Konfederacja jest konsekwentnie ukazywana jako sojusznik rosyjski, nie ma dnia by TVPdezInfo nie podawało takich memów. PiS poprzez TVPiS robi podgatowkę pod ten shitstorm - stad mocne dystansowanie się pisiorstwa od Konfederacji, wiedzą chuje co się szykuje.

  •  

   @adam-nowakowski: nie ma nic, czego pisowski elektorat by nie zniósł. Taka prawda.

   +: wszyscy

Gorące dyskusje ostatnie 12h