Wpis z mikrobloga

Nie chciałby ktoś kotka z okolicy #warszawa ?
Mam do oddania 3 male kotki i jednego kocurka, odrobaczone, zaszczepione. Papiery adopcyjne, preferowane mieszkania/domy bez możliwości wychodzenia dla kota, zabezpieczenia na okna etc. Jeżeli jest jakaś chętna osóbka, zapraszam ()


#koty #smiesznypiesek #adopcja
kckacpi - Nie chciałby ktoś kotka z okolicy #warszawa ?
Mam do oddania 3 male kotki i...

źródło: comment_pdSQgV7rGdfafHT7XaoLKhPqeSxINpPo.jpg

Pobierz
  • 15
@Badyl69: Jeżeli nie widzisz nic złego w tym, że świadomie narażasz zwierzaka na nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu ale tez śmierć, to nie mamy o czym rozmawiać. Kilkuletniemu dziecku też byś pozwolił spacerować po parapecie? Kot wcale nie jest mądrzejszy od takiego kilkulatka. A przede wszystkim działa instynktownie: zobaczy ptaka, to prawdopodobnie za nim poleci. Nie potrafi przewidywać konsekwencji swoich działań. W naturze koty nie wychodzą na takie wysokosci.
Masz
@sillygiraffe: nie widzę abym narażał kota na cokolwiek złego. Mam balkon 30m i balustradę szeroka na jakieś 5 może 8cm. Jeden kot ciagle na nią wskakuje, siada, chodzi i podziwia widoki. Drugi który jest jelopem nawet na nią nie wskakuje.
Nie ograniczam ich. I nie daje się zwariować. Nie będę żył pod dyktando kota.
Tak samo jak zabieram je na działkę. Pomimo ze są kotami domowymi to na działce #!$%@? po