•  

Witam Mireczki, tutaj Rozowa, sama konta nie mam i pewnie nie bede miala okazji juz go zalozyc bo zostane zabita za to co teraz robie¯\_(ツ)_/¯

Skopiuje wpis mojego Ukochanego ;) sama nie mam daru do pisania.
    Bardzo zalezy mi na tym zeby pomoc temu Panu, bo sama choruje, chociaz na ten moment sie trzymam, to nigdy czlowiek nie wie czy nie bedzie potrzebowal pomocy.

"Pragnę zwrócić uwagę na zbiórkę charytatywną z portalu siepomaga.

Pan Sławomir Borowski chorujący na Stwardnienie Rozsiane zbiera na wózek elektryczny #motoryzacja
    Niestety stary się zepsuł przez co Pan Sławek nie może normalnie funkcjonować i jest w zasadzie więźniem we własnym domu.

Hola, hola powiecie - a co mnie to? Otóż Pan Sławek to nie byle gość. Swego czasu zalewał Ministerstwo Zdrowia listami dotyczącymi medycznej marihuenen, walcząc o dostęp do niej dla chorych. Nie siedzi też z założonymi rękami - naprawia laptopy i tablety w marę możliwości. W czasach kiedy karyny robią sobie zbiórki na wakacje, lepiej przelać złocisza facetowi, który naprawdę tego potrzebuje.

Zbiórka na siepomaga"

https://www.siepomaga.pl/slawek-borowski?fbclid=IwAR0bVV8hLWvSzprdGF8qTkonjk8Khp4KmgVXatpC6LUqWb94tqa-o9T--6E

Takze prosze z calego serducha o pomoc, bo razem latwiej [ nie umiem zmienic jezyka klawiatury na polski]

Aga( ͡~ ͜ʖ ͡°) #rozowepaski

#pomagajzwykopem #wykopefekt #siepomaga #stwardnienierozsiane #narkotykizawszespoko

źródło: siepomagaimg.pl