Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mirki w tym tygodniu przygarnąłem w swoje ręce #opel #astra H i mam pytanie czy ktoś poleca może jakieś modyfikacje w systemie multimedialnym (radio Cd70).
Jest możliwość podłączenia do niego aux'a?
Plus mam teraz taki problem że gniazdo zapalniczki jest dosyć spore a mój transmiter przeciwnie i jest bardzo luźny przez co przy wyciąganiu (gniazdo zapalniczki jest aktywne cały czas gdy coś jest podłączone co też chciałbym zmienić o ile się da) jest możliwość zwarcia i przepalenia bezpiecznika.
Za każdą pomoc z góry dziękuję :3
#samochody
  • 7
@Jarcon: no niestety te sloty zapalniczki w oplach takie juz sa ;). ja bym dorobil gniazdo gdzies w schowku, z timerem. i na pewno nie masz aux? Pod podłokietnikiem albo w schowku?
2 kilkuwarstwowe paski wzdłuż, po obu stronach. Tylko u mnie sprawa wyglądała tak, że gniazdo włączało się po zapłonie więc nie musiałem go wyjmować. Żadnych zwarć też nie było (oprócz tego gdy doginałem gniazdo ¯\_(ツ)_/¯ ).
@Jarcon: fabrycznie było o da się dołożyć - albo masz w radiu i nie jest wyprowadzone, albo trzeba dorwać takie co ma i zmienić (da się niby dolutować to tych co nie mają ale szkoda zachodu) z tym że w oplu radio trzeba rozkodowywać, zakodować i sparować z wyświetlaczem. Jaki rejon PL?