•  

#mintos #kuetzal #inwestowanie #oszczedzanie #mintos #envestio #kredyty #dochodpasywny #pieniadze #zarabianiewinternecie #sociallending #pieniadze #finanse #zarabianie #kapital

Seria wpisów o platformie Kuetzal
    Link do serii wpisów o platformie KUETZAL
    Seria wpisów o platformie Mintos
    Link do serii wpisów o platformie Mintos
    Seria wpisów o platformie Envestio
    Link do serii wpisów o platformie ENVESTIO

Wpis #0 Rejestracja - Jak dodatkowo na niej zarobić i sprawnie przeprowadzić weryfikację

Dzisiaj zajmiemy się rejestracją na platformie KUETZAL jak i bonusem powitalnym na którym niektórzy z inwestorów przy zakładaniu konta zarabiają nawet kilkaset euro.
    Przeprowadziliśmy analizę ryzyka, zapoznaliśmy się z platformą kuetzal i przyszedł czas na założenie konta.
    Jak sprawić żeby na naszym koncie pojawiły się nie tylko odsetki z zaiwestowanego kapitału ale także dodatkowe bonusy za rejestrację i bonus za pierwsze inwestycje ? Na to pytanie odpowiem wam w dzisiejszym wpisie.

Jak skorzystać z linku polecającego oraz otrzymać dodatkowe 15€ na start?
    Jak wielu z was wie w sieci krąży wiele linków polecających platforme kuetzal. Niestety większość linków polecających oferuje jedynie bonus powitalny zależny od wpłaconej kwoty. Po skontaktowaniu się z supportem Kuetzal otrzymałem od nich specjalny bonus dla osób rejestrujących się z mojego polecenia (ze względu na to że prowadzę serię wpisów opisującą ich platformę). Dzięki temu każdy kto zarejestruje się z mojego linku i wpisze mój kod bonusowy otrzyma dwa bonusy pieniężne za rejestrację.
    .
    .
    Pierwszy bonus dla każdej osoby rejestrującej się z mojego linku oraz kodu bonusowego
    Każda osoba która zarejestruje się z mojego linku polecającego, która wpisze kod INVESTWITHPAWEL dostanie na konto swojego inwestora bonus w wysokości 15€ czyli około 60zł za samą rejestrację na platformie.
    Premia ta może zostać przez was wypłacona lub może być zainwestowana razem z właconymi środkami. Decyzja należy do was. Ja osobiście zawsze zachęcam do inwestowania ale to oczywiście indywidualna sprawa na co przeznaczycie te środki.
    .
    .
    Drugi bonus dla każdej osoby rejestrującej się z mojego linku oraz kodu bonusowego
    Premia powitalna w wysokości 15€ to bardzo miły prezent ale może być jeszcze lepiej. Używając mojego linku do rejestracji (jak poprawnie użyć tego linku napiszę na końcu wpisu) każda z osób ma możliwość otrzymania od 0.5% do 3% zwrotu za każdą inwestycję (w zależności od danej akcji na kuetzal) której dokona przez pierwsze 180dni. Oznacza to, że od każdej inwestycji w pierwszych 180 dniach od rejestracji z linku polecającego na wasze konto wpłynie zwrot części zainwestowanych pieniędzy który to zwrot możecie dalej inwestować lub wypłacić.
    .
    .
    Jak poprawnie użyć linku polecającego?
    Czasami osoby chcące rejestrować się z mojego linku polecającego zgłaszają, że ich rejestracja nie została naliczona. Dlaczego tak się dzieje ? Skontaktowałem się w tej sprawie z kuetzalem i powiedzieli oni, że przed użyciem linku warto wyczyścić pliki cookies (ciasteczka w przeglądarce) i dopierwo wtedy kliknąć w link polecający. Gdyby ktokolwiek miał z tym problemy to proszę o kontakt, chętnie pomogę. Mogę też sprawdzić na moim koncie czy wasz referral naliczył się poprawnie, wystarczy do mnie napisać na priv.
    .
    .
    Dlaczego mam zarejestrować się z twojego linku polecającego?

pokaż spoiler Pewnie wielu z was zada sobie pytania, dlaczego właśnie mojego kodu polecającego mielibyście użyć. Bardzo dobre pytanie :D Jak wielu z was wie, od kilku miesięcy publikuję na wykopie serię wpisów o platformach inwestycyjnych P2P w których opisuję zasadę działania tych stron oraz uczę inwestorów na co powinni zwracać uwagę na początku przygody z tymi inwestycjami. Dodatkowo wszystkie osoby rejestrujące się z moim kodem bonusowym otrzymują bezpłatne zestawienie firm obecnych na mintosie, kuetzal oraz envestio które bardzo pomaga przy wyborze firmy do inwestycji a także dostęp do wyników researchu każdej z firm obecnych na kuetzal i envestio. Ponadto każda z tych osób może oczekiwać pełnego wsparcia w wyborze firm w które chcą zainwestować oraz może kontaktować się bezpośrednio ze mną w sprawie darmowych konsultacji. Mam też doradcę prawnego i finansowego którym mogę zadać nurtujące was pytania.

Link polecający z którym dostaniecie bonus od każdej inwestycji przez pierwsze 180 dni inwestowania na platformie kuetzal. Dzięki temu linkowi w zależności od aktualnej akcji promocyjnej otrzymacie od 0.5% do 3% zwrotu za każdą inwestycję. Dodatkowo używając tego linku oraz kodu INVESTWITHPAWEL otrzymacie 15€ za rejestrację na platformie kuetzal. Wystarczy kliknąć w ten tekst a link przeniesie was na stronę rejestracji kuetzal. Przed kliknięciem w link warto wyczyścić pliki cookies w przeglądarce.
    .
    .
    .
    Link bez bonusu

źródło: kuetzal0.png