Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  Leo Beenhakker o braku zaproszenia przez Bońka:

  Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd. Jednak awansowaliśmy jako pierwsi na mistrzostwa Europy. I w sumie przykra sprawa - stwierdził Holender.
  - Nie mógł się dodzwonić? Wiele osób ma kontakt ze mną, Jan De Zeeuw, Adam Nawałka, Arek Radomski i wielu innych. Gdyby chcieli, na pewno by dotarli. Nie ma śladu po zaproszeniu, ani na telefonie, ani w mailu, ani w skrzynce pocztowej."
  #reprezentacja #mecz #polska #pilkanozna #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  W #techbaza u mnie była dzisiaj lekka drama z powodu kosztów organizacji studniówki/matur/podziękowań dla nauczycieli. Powiedzcie, czy to coś dziwnego, że ja i znaczna część osób chcielibyśmy wiedzieć na co idą pieniądze? Kilkukrotnie było "na następny tydzień 150, do wtorku 50, do środy 100" ni me ni be na co to idzie. Dobiło do prawie 600zł i po prostu poruszyłem temat u wychowawcy (każdy inny z klasy boi się oczywiście odezwać). Oczywiście dostałem 10minutowy wywód "na ciasta dla nauczycieli, obiady dla nauczycieli na matury, na prezenty dla nauczycieli". Powiedziałem, że wiem to i nie takie było pytanie. Po prostu chcemy wiedzieć, czy na to idzie 20, czy 350 złotych, a nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi. Spytałem ile płacimy za tzw. talerzyk w lokalu. Dostałem odpowiedź "Tyle ile płaciłeś". Więc mówię skąd mam to wiedzieć, skoro płaciliśmy już kilka razy. xD I wtedy odpowiedź "Nikt Ci dokładnie nie odpowie, bo ceny są ruchome" i zaczęli kręcić ze mnie idiotę. Wkurwiłem się, bo nie prosiłem o rachunki czy paragony, ale jak nikt nie potrafi nawet ustnie powiedzieć ile płacimy za osobę za wejście do lokalu, to uważam, że coś jest nie tak. Mam rację, czy nie? #przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #gownowpis #zalesie pokaż całość

  odpowiedzi (45)