•  

  Ukraiński ostrzał moździerzowy Doniecka.

  Opis:
  "Wróg kontynuuje naszą pozycję na linii kontaktowej i nadal zwiększa intensywność ostrzału terytorium naszej Republiki. Dziś żołnierze 56. brygady otworzyli masywny ostrzeliwany za pomocą moździerzy 120 mm w Oktyabrsky NP i na terenie PORTU LOTNICZEGO w Doniecku. W sumie ponad trzydzieści minut zostało wystrzelonych przez wroga.”

  Wideo:
  https://www.youtube.com/watch?v=uoATYyu9ST4

  Poniżej mapa zdarzenia.
  Oraz tamtejsza linia frontu.

  #wojna #ukraina #rosja #donbaswar #wojsko #militaria #armia

  źródło: sun9-47.userapi.com

  •  

   kurła interesuję się polityką, interesuję się tym co się dzieje na świecie i myślałem że tam już od dłuższego czasu spokój i nic się nie dzieje a tu prosze, czyli to świadczy o tym jak hujowe są ogólnopolskie media w naszym kraju, nie wiem co się dzieje na ukrainie, nie wiem co dzieije a ameryce południowej, ale jak Britnej Spears pierdnie w USA to kurwa pierwszy się dowiem, aaaa i jeszcvze amerykańscy naukowacy..... a idz pan w huj z takimi mediami

  •  

   nteresuję się tym co się dzieje na świecie i myślałem że tam już od dłuższego czasu spokój i nic się nie dzieje a tu prosze, czyli to świadczy o tym jak hujowe są ogólnopolskie media w naszym kraju,

   @mercedes_amg: Dokładnie tak. W roku 2014 najlepszy był youtube i filmy wrzucane przez żołnierzy na froncie, większość skasowana już.
   Rosyjski ze słuchu do zzrozumienia oraz translator na to co napisane.

   Polskie media, bez wyjątku które są nic nie warte.

   +: kjjbox
  •  

   @yam-jest:
   @mercedes_amg:

   Media nie pisza bo... to sie nie klika.
   To po pierwsze.
   Po drugie wiekszosc woli poczytac o czyms lekkim.
   I nie do konca lubi "trudne tematy".

   Moje posty maja do 7-8 lapek w gore.
   Ktos wrzuci samolot z grafiki sciagnietej z Google nawet go nie podpisze i dostanie 20 lapek w gore.
   Dlaczego ? Bo to informacja lekka latwa i przyjemna do zrozumienia

   Tak dziala wymiana informacji.
   Informacja o nowej sukience jakiejs celebrytki jest duzo bardziej "nośną" informacja niz raport finansowy spolek skarbu panstwa.

  •  

   Media nie pisza bo... to sie nie klika.

   @Konflikty-na-swiecie: Ale to jest nieprawda, np. ciągle pisano o wojnie w roku 2014, tylko, że kłamliwie, dopiero prywatne filmy żołnierzy pokazywały jak jest.
   Media kłamały.

   Mało tego, 2 lata temu wyszło, że w roku 2014 strzelali snajperzy wynajęci przez protestujących, nawet jeden z późniejszych posłów strzelał osobiście, jedne strzał w protestujących, jeden w policjantów.

   Widziałeś w polskich mediach by o tym pisano?
   Dowiesz się za to, że strzelali na rozkaz Janukowycza, a zastrzeleni to tzw. niebiańska sotnia -zastrzelona przez tych którzy ją propagują jako męczenników.

   Pokazali jak w Odessie ukriańscy bojówkarze mordowali ludzi w domu ziwązkowym? No oczywiscie, że nie, ale sami atakujący nagrywali filmy i wrzucali na youtuba... ha ha ha...

   W ciul było takich przykładów, nawet nie jestem w stanie tego streścić, bo to juz minęło parę lat.

  •  

   @yam-jest: Nie sa to rzeczy o ktorych media moga pisac.
   Niepoprawne politycznie fakty.
   Brak mozliwosci weryfikacji.
   Czy nieufnosc do drugiej strony konfliktu.

  •  

   Mało tego, 2 lata temu wyszło, że w roku 2014 strzelali snajperzy wynajęci przez protestujących, nawet jeden z późniejszych posłów strzelał osobiście, jedne strzał w protestujących, jeden w policjantów.

   @yam-jest: źródło

  •  

   @musztym: Sam sobie znajdź, tylko musisz szukać wpisując hasła ruskimi bukwami, na 100% jest to i to najpierw jesli dobrze pamiętam, rozebrali to jacyś blogerzy, którzy przeprowadzili wywiad z jednym z tych snajperów, potem juz poszło...
   Mówił tez o tym w wywiadach (w tym w ukraińskiej TV) Azarow, były premier i minister, ma bloga na youtubie.

   Były wywiady ze snajperami (to byli cudzoziemcy, z Gruzji), kto ich opłacał, kto im dawał broń, kto ich zaprowadził do tego hotelu itd itd
   Stara sprawa sprzed lat...

   +: kjjbox
  •  

   @yam-jest: tak myślałem xD to widziałeś trolu?

   źródło: ichef.bbci.co.uk

  •  

   @musztym: Sam jesteś trolem.

   Nawet nie potrafisz wyszukać na youtubie programu telewizyjnego ukraińskiej TV sprzed 2-3 miesięcy, w którym redaktor jak o sobie mówi uczestnik Majdanu, w najlepszej oglądalności i na zywo przeprowadza 40 minutowy wywiad z Azarowem, który mówi dokładnie to co napisałem.

  •  

   @stjimmy: Czemu się dziwisz? Jeden z tysiąca, który umknął cenzurze, to były dokładnie tego typu filmiki, tylko trzeba było na bieżąco, dzień w dzień, sprawdzać co nowego.
   Co na nim widzisz? A co wiesz o tym wydarzeniu z mediów?

   źródło: youtube.com

  •  

   @yam-jest: a jak tam twój risercz, że za 100% prawdy przyjmujesz słowa obalonego premiera? Ale dobrze wierz dalej w ruską propagandę wolnomyślicielu. Jesteś prawdziwą śnieżynką

  •  

   @stjimmy: Azarow "tylko" powtarza co tam wyszło 2 lata temu, gdy jeden ze snajperów (mieszkał gdzieś w Gruzji, na prowincji) udzielił wywiadu, a za nim reszta...
   Sprawa w tamtych mediach jest na czołówce od lat.
   A co ty wiesz o niej z polskich mediów?
   To jest istota, o czym piszę, że nic nie wiesz, a nie jak było.

   Wygooglaj sobie co pisały polskie media o wydarzeniu, które widzisz na powyższym filmiku, gdzie majdanowi rebelianci pałami dobijają ludzi, którzy wyskoczyli z okien budynku, który wcześniej podpalili..
   Co pisał Sakiewicz? A co Karnowscy? A co Wyborcza? A co mówili w TVP, wówczas platformerskiej?

  •  

   @yam-jest: ach, no dobrze skoro jakiś gościu w rosyjskiej telewizji tak powiedział to tak jest

  •  

   Przeciez to było w ukraińskiej.

  •  

   @stjimmy: To co podajesz to ukraińska dezinformacja,

   Temat snajperów jest znany od a do z, zaś pierwsze informacje, że strzelali wynajęci przez majdanowców pojawiły się w dniu strzelaniny u zachodnich reporterów którzy byli tam na miejscu w te wydarzenia.

   Wszystko masz w necie, nie chce się mi nawet tego szukać...
   Wystarczy wiedzieć, ze budynek z którego strzelali, był pod kontrolą majdanowców, co zauważyli zachodni dziennikarze będący tam na miejscu.

  •  

   @stjimmy: ciag dalszy..
   Wystarczy wiedzieć, ze budynek z którego strzelali, był pod kontrolą majdanowców, co zauważyli zachodni dziennikarze będący tam na miejscu.

   Dalej są materiały wideo pokazujące schwytanych przez ludzi tych snajperów... Akurat i ryje były we wszystkich polskich mediach..
   Obejrzy sobie
   https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zlapali-snajpera-na-majdanie/s1jgxk1

   ha ha ha... I już więcej nikt z dziennikarzy go na Ukrainie nie widział... Władz go wypuściły.. ha ha ha...

   Dalej masz po paru latach wywiad włoskiego dziennikarza z tym typem, mieszkającym w Gruzji, gdzieś na zadupiu, który opowiada w pierwszym wywiadzie, kto mu kupił bilet lotniczy z Gruzji do Ukrainy, kto go przyprowadził do gmachu, co, kiedy i za ile to robił.. kto jeszcze oprócz najemników strzelał .

   Dalej pojawiły się zeznania jego kolegów...

  •  

   @yam-jest: tak było. Śnieżynko

   +: bli14, Aryo
  •  

   @stjimmy: Pokaż mi w ukraińskim więzieniu, tego schwytanego na gorącym uczynku snajpera... ha ha ha...
   Gość mieszka w Gruzji i udziela wywiadów włoskiemu dziennikarzowi.. ha ha ha...

  •  

   Gość mieszka w Gruzji i udziela wywiadów włoskiemu dziennikarzowi.. ha ha ha...

   @yam-jest: a tym gruzinem był młody Albert Einstein. I tylko taka wyjątkowa śnieżynka jak ty to dostrzegła, prawdziwy z ciebie geniusz i wolnomyśliciel

  •  

   @stjimmy: Pokaż tego snajpera w ukraińskim więzieniu, pokaż proces sądowy, jak go przywozili by zeznawał, sala na pewno była pełna dziennikarzy, rozpraw musiało być ze 100, bo materia ciężka i wagi państwowej.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Pokaż gdy wydają mu wyrok sędziowie, to musiał być mega news dnia...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Droga Moderacjo, to już kurwa przechodzi ludzkie pojęcie!
  Kiedy zajmiecie się użytkownikiem @Tomek6000, który w dalszym ciągu utrudnia korzystanie z wykopu, tagując wszystkie swoje znaleziska pod #gruparatowaniapoziomu?

  Pisałem do Was, składałem zgłoszenia, i co? I gówno, on jest coraz bardziej uporczywy. Co innego gdyby wrzucał fajne znaleziska, to nawet chętnie bym wykopał, ale jego znaleziska są praktycznie wszystkie zakopywane - czemu? Bo taguje na złość.

  PS: ktoś zaraz stwierdzi "wrzuć typa na czarno i po problemie". No niestety, wasze czarne listy już dawno osiągnęły limit, żeby w miarę swobodnie przeglądać ten portal.

  Nie rozumiem tylko jednego. @Tomek6000 po co tak dziwnie tagujesz i specjalnie prosisz się o zakopy, nie zależy Ci żeby wejść na główną po normalnym otagowaniu? Nie mogę tego pojąć.

  A za kłamanie ze zdjęcia z automatu powinien być ban.

  #wykop @Moderacja @a__s #moderacjacontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (14)