Wpis z mikrobloga

Druga tura z Bosakiem jest mało prawdopodobna, ale nie jest niemożliwa, wystarczy, że Zandberg i Kosiniak-Kamysz podbiorą elektorat Kidawy-Błońskiej, co jest bardzo prawdopodobne, bo ta baba o mentalności ciotki Grażyny będzie wypadała blado w debatach na męskim tle, po takim rozbiciu każdy z kandydatów opozycji światopoglądowej miałby po kilkanaście %, wtedy Bosak przejmując cały elektorat Konfederacji i istotną część konserwatywnego elektoratu Dudy mógłby wejść do drugiej tury. Wystawiając Korwina mamy pewne 5-7%, a wystawiając Bosaka mamy szansę zdobyć ponad 15% i przy pewnych trendach z tym wynikiem wejść do drugiej tury.

#konfederacja #korwin #4konserwy #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropis #sejm
#polityka
Pobierz denzelkowal - Druga tura z Bosakiem jest mało prawdopodobna, ale nie jest niemożliwa,...
źródło: comment_ezxor2GnwlfcFkgHFlwDEOHYdd74rSGO.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: Ja nie miałbym problemu z zagłosowaniem na kandydata "totalnej" opozycji. Ale jeśli do drugiej tury wejdzie Zandberg albo Biedroń to nie ma #!$%@?, głos nieważny i elo xD
@denzelkowal: Bosak byłby świetnym prezydentem
-opanowanie
-elokwencja
-charyzma
-młodość

Na pewno to na niego będę głosował jeżeli Konfederacja go wystawi. W sumie duża część wyborców Dudy może pomyśleć przed 1 turą "ok, i tak będzie druga tura to w pierwszej poprę Bosaka". Na to liczę
Zapytam poważnie: chciałbyś, żeby Bosak został prezydentem Polski?


@rorf46: Lepszego kandydata nie widzę. Mimo, że jestem wyborcą Konfederacji, w starciu Dudy z Korwinem, miałbym niezły dylemat.
@denzelkowal: No Teoretycznie gdyby Boska wszedł do 2 tury wyborów ,to by się skończyło tak jak we Francji 2002.
Przypomnę do II tury wyborów weszli Prezydent Chirac i Jean Marie Le Pen wyprzedzając kandydata socjalistów o 1%.No to wszystkie media i partię lewicowo-liberalne poparły Chirac bo trzeba zniszczyć faszystę z Frontu Narodowego .
istotną część konserwatywnego elektoratu Dudy mógłby wejść do drugiej tury


@denzelkowal: jakby to miało się stać? Elektorat PISu to nie tylko poparcie idei konserwatywnej, ale przede wszystkim polityka godnościowa skierowana do najgorzej sytuowanych i tych przeświadczonych o tym, że elity ich oszukały. O ile kościółkowy elektorat jest w stanie podbierać Braun, młody zbuntowany i konserwatywny Korwin, dresiarski Winnicki to kogo miały podebrać pisowi Bosak?
@rorf46: Jako, że jednym z kryteriów jest to, żeby mój kandydat był właśnie narodowcem, to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest najbardziej ogarnięty z całej reprezentacji Konfy, najlepiej wypada w debatach i ma najbliższe mi poglądy.