Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:00:00, Poniedziałek, 25 listopada 2019. Imieniny: Erazma, Katarzyny. Słońce podniesie się dziś o 07:33. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin, w zenicie znajdzie się o 11:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:33. Ciemna noc zapadnie o 17:00, ale gwiazd można wypatrywać od 16:15.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 25
Witajcie, jak NIE CHCESZ być smutny/a już w poniedziałek, proszę nie czytaj dalej, miłego dnia.

Ja dziś na smutno, wczoraj zmarł pradziadek dzieci a mojej kobiety dziadek, który zastępował ojca. Były by mniej boleśnie gdyby nie fakt że pogrzeb dziś i jest na Ukrainie. Poznałem go bardzo pogodna osoba, jak na 72 lata i byłego alkoholika oprócz wysokiego ciśnienia i cukrzycy trzymał się dobrze. Przeżył wszystkich braci. Jak był w Polsce to
@wyinwidualizowany: Czołem!
@Danicen: Witam
@Pelit: Pysznej, ja dziś w biurze to napiję się porządnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uaimmiau: Ahoj!
@FKSSM: Uszanowanko
@Rudalke: Buna dimineata!
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Dzień dobry
@czajqa: Ehhh, czytanie ze zrozumieniem + definicja + wyciąganie wniosków to są ciężkie rzeczy, ale spoko nie tylko dla Ciebie, mimo to jesteś w top 100, ale spoko wytłumaczę raz jeszcze, bom