Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (76)

 • avatar

  Byłby ktoś z was zainteresowany historią mojej prywatnej walki z depresją i nerwicą? Rzuciłem terapię i leczenie praktycznie na starcie. Z całego gówna wyszedłem praktycznie sam. Nie, nie zacząłem biegać. Nie piszę tego posta dla atencji i plusów, po prostu nie wiem czy warto spędzić kilka godzin i spisać to wszystko jak nikomu miałoby to się nie przydać.
  #psychologia #psychiatria #depresja #nerwica #samobojstwo pokaż całość

  odpowiedzi (111)

 • avatar

  Niestety - mimo kilku podejść nie pokochamy się ( ͡° ʖ̯ ͡°) kupiłem to pachnidło w ciemno po wpisie jednego z Mirków, ale to kompletnie nie moja historia - przerażająco mocny, stary zapach. Z plusów, jak dla mnie, trzeba zaznaczyć przepotężną projekcję i trwałość - ten skurczybyk trzyma się na skórze nawet po prysznicu

  Może jeszcze znalazłbym w nim coś ciekawego, ale różowa już kompletnie nic, co tylko upewnia mnie w decyzji, że czas się rozstać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tak więc #rozdajo !

  Egzemplarz zakupiony na Notino, praktycznie nieużywany (jest tam ponad 100ml - zresztą picrel).

  Losowanie #mirkorandom dziś o 20, klasycznie udziału nie biorą zielonki, wielbiciele patostreamów, dupeczekzprzypadku i innych dziwnych tagów. Wysyłka na mój koszt ale tylko paczkomatem - dane do wysyłki na PW po ogłoszeniu zwycięzcy.

  Miło będzie jak zostawicie komentarz dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia i miłej niedzieli!

  #perfumy
  pokaż całość

  odpowiedzi (111)