Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra powiedzcie mi czy coś ze mną jest nie tak. Jakiś miesiąc temu zerwałem z dziewczyną, nie byliśmy ze sobą zbyt długo, na początku było fajnie ale później zaczęło się psuć, a moje uczucie powoli wygasało i.. w sumie to rozstanie tak trochę przeszło bokiem koło mnie, jakoś bardzo mnie to nie ruszyło. Moi znajomi byli w szoku, starali się mnie pocieszać i w ogóle ale.. nie było z czego pocieszać, bo u mnie wszystko grało. No i tak minął ten miesiąc i niedawno poznałem naprawdę fajną dziewczynę (po zerwaniu już, żeby nie było, że znałem ją wcześniej i z jej powodu zerwaliśmy), dogadujemy się naprawdę super i o wiele inaczej niż z moją byłą na początku. I tutaj naprawdę czuję, że rodzi się jakieś uczucie, czego nie było w poprzednim związku i widać zaangażowanie również z jej strony. No i sęk w tym, że moi znajomi twierdzą że mnie #!$%@?ło XD Bo jak to tak, miesiąc temu zerwaliście a Ty już nową będziesz miał. I ja mam trochę mindfuck xD Że co, że jest jakiś czas po którym mogę wejść w kolejny związek? I ja wiem, żeby sugerować się głównie tym co ja czuję, ale trochę mi to zryło banie. Co o tym sądzicie? Za wcześnie jeszcze?
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, jak długo byliście w poprzednim związku. Po prostu zazwyczaj, kiedy ludzie są ze sobą (dłużej) razem, to są ze sobą blisko na tyle, że ciężko przejść po rozstaniu ot tak do porządku dziennego. Dlatego prawdopodobnie Twoi znajomi się dziwią, bo jest to niestandardowe zachowanie.