Wpis z mikrobloga

Wykop z każdym dniem osiąga nowe granice głupoty. Jakiś czas temu 250 wykopów dostała prawdziwa lista nazwisk polskich elit ( pozdrawiam @jaKlaudiusz xd), cos kolo 1-2 miesiące temu wykopano na główną Sputnika z antybiałym spiskiem lewactwa, ostatnio mielismy spamowanie dla konfy, a teraz #!$%@? to. Wielki powrót Wojciecha #!$%@? Sumlińskiego.Wystarczyło że powiedział "Rzyt" i cały serwis kolejtywnie sie zesrał XD. Elita #!$%@? internetu wykopała skorumpowanego seryjnego plagiatora, bo mruknąl coś o #447. Przed wyborami pewnie znowu bedzie spam "Groźnymi Połączeniami Kandydata Opozycji" w imieniu walki z lewactwem . Myślałem, że afera Witek coś was nauczy, znaleziska na glownej z plomieniem dawał mi plomyczek nadziei. A wy #!$%@? zamiast choć trochę zmądrzeć zapedziliście się jeszcze głębiej w otchłań #!$%@?. Nie mogę się doczekać, co będzie następne? Dalej jest już chyba tylko Zięba i Sanjaya xd. Jesteście jak dzieci, które po po oparzeniu się o gorący garnek dotykają go znowu, bo przecież w innym miejscu na pewno nie będzie parzył. Niczego żeście się nie nauczyli, z każdym dniem tracicie ostatnie resztki swojego RiGCZu. Jak to powiedział Stonoga, "trzeba was je*ać, r*chać i na was zarabiać". Albo wiecie co, #!$%@? z tym, założę kanał na Youtube i bedę #!$%@?ł o Sorosie rozpylajacym chemtrails z 5G z izraelskich samolotów, zapewnicie mi wygodne życie jak Michałkiewiczowi i "będę sie z was #!$%@? frajery śmiał, że wy tacy głupi są, tacy #!$%@? debile". Dobranoc, dziękuje dobranoc.
https://www.wykop.pl/link/5229031/zydzi-blokuja-premiere-powrotu-do-jedwabnego/
#wykop #polityka #neuropa #bekazprawakow #sumlinski #sumlinskiekanierachonie #4konserwy #zydzi #foliarze #bekazwykopkow
#bekazpodludzi
  • 7
@Viskandar: Sumlińskiemu się nie dziwię - to wysokiej klasy specjalista od robienia kasy na debilach. Ten sam schemat stosuje od lat, najpierw pojawia się info że pisze książkę i będzie bomba, potem zaczyna robić aferę że tę książkę mu Tusk/Komorowski/Żydzi/masoni/UFO/FBI/Voldemort "blokuje", sprawą zaczynają się interesować szurskie "media", robią mu darmową reklamę - a on potem liczy kasę.

Ze sprzedaży książki.

Wiecie, tej książki co mu ją Tusk/Komorowski/Żydzi/masoni/UFO/FBI/Voldemort "blokowali".
@ksab: Tę o Komorowskim, tak? Jestem skłonny w to uwierzyć - promowana była niesamowicie, w samych tylko pisowskich mediach (TV Republika, Niezależna - i tak dalej) dostał, podejrzewam że za frajer i w "prezencie", dziesiątki godzin reklamy.

"Niewygodna" książka o jednym z kandydatów na urząd prezydenta, wypuszczona w trakcie kampanii wyborczej, MOCNO promowana przez jedną stronę politycznej wojenki - tutaj cudów nie ma, musiał na niej dobrze zarobić.