Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję schudnąć, około 5-6 kg. Chcę w związku z tym zacząć trenować i tu jest pytanie - jak to zrobić żeby efekt był w miarę szybko widoczny? W grę wchodzi jedynie drążek, ćwiczenia w domu i bieganie. Dieta tez jak najbardziej mi sie przyda bo ostatnio za dużo było niskiej jakości jedzenia, tu pytanie numer dwa - czy warto się jakoś szczególnie głodzić, np 1500-2000 kcal? Dodam ze jestem kompletnym nowicjuszem w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dieta #mirkokoksy #chudnijzwykopem
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nihilistblues:
Tutaj cudow nie ma, tak jak napisal @Pytoo oblicz zapotrzebowanie, odejmij 500kcal i obserwuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do cwiczen to poszukaj w google "cwiczenia w domu bez sprzetu". TrenerTV mial chyba kiedys taki zestaw, poszukaj u niego na yt albo fb.

Jesli bedziesz systematyczny to bedzie to jakos szlo. Wszystkie diety cud mozesz schowac miedzy bajki. ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nihilistblues: poczytaj sobie o diecie ketogenicznej, wśród moich znajomych jest najpopularniejsza i daje szybkie i duże efekty (też na niej byłam 2mies). Ale jest dość restrykcyjna więc poczytaj czy to dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)