Wpis z mikrobloga

Przypominam, że jeszcze do 30 listopada można założyć #revolut Biznes w promocji 200 zł, które przeznaczone jest dla firm oraz freelancerów, którzy nie prowadzą własnej działalności gospodarczej.

Link do założenia konta biznes z promocją 200 zł - http://bit.ly/RevolutBiznes200 <- jest to refilnk, więc jeśli założysz konto z niego to Revolut odpali mi za to 20 euro (przed opodatkowaniem), link nie ma limitów więc niezależnie ile osób założy z niego konto promocja będzie działać (prywatne linki miały limit)

Link do założenia konta biznesowego bez reflinka (i bez promocji 200 zł): https://business.revolut.com/signin

Warunkiem otrzymania 200 zł jest doładowanie konta kwotą minimum 200 zł do 30 listopada 2019 roku.

Pieniądze można później bezpłatnie przelać na prywatne konto Revolut, albo normalnie używać na koncie firmowym.

______

Z racji, że często powtarzają się te same pytania postanowiłem przygotować mały FAQ:

_____

1) Czy muszę mieć działalność gospodarczą aby założyć konto biznes?

Nie musisz. Konto przeznaczone jest również dla freelancerów, nie prowadzących działalności gospodarczej. W takim wypadku zazwyczaj wystarczy podanie strony z portfolio, fanpage na facebooku, itp.
_____

2) Jaki dokument potrzebny jest aby zweryfikować konto jeśli posiadam działalność gospodarczą?

Tutaj weryfikacja jest trochę dłuższa, ale w zupełności wystarczy tylko wypis z CEIDG, który możemy pobrać sobie online za darmo stąd: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/search.aspx
_____

3) Jak długo trwa weryfikacja?

Obecnie zajmuje zazwyczaj kilka-kilkanaście minut. Czasem może zająć jednak nawet kilka godzin.
_____

4) Kiedy pieniądze z bonusu pojawią się na moim koncie?

Pieniądze z bonusu powinny pojawić się na koncie od razu po doładowaniu konta.
_____

5) Czy wpłacone pieniądze razem z bonusem mogę od razu wypłacić? Jak to zrobić?

Tak. Najlepiej (bez opłat i natychmiastowo) przesłać je na swoje prywatne konto Revolut.
_____

6) Dlaczego muszę wpłacać 200 zł aby otrzymać bonus? Kolega wpłacał 20 zł i też dostał bonus.

Kolega korzystał ze starej promocji w której prywatni użytkownicy mogli polecić do 5 kont firmowych. Warunkiem otrzymania premii było jakiekolwiek doładowanie konta. Promocja ta już się skończyła. W promocji o której piszę wymogiem jest wpłacenie minimum 200 zł.
_____

7) Jak dużo osób może skorzystać z reflinka? Czy jest on limitowany?

Reflink nie ma limitu założonych kont, dlatego można bezpiecznie się z niego rejestrować i nie martwić się czy limit nie został wykorzystany.
_____

8) Właściwie dlaczego powinienem założyć konto Revolut Biznes?

W sumie to nie wiem. Ja założyłem konto z powodu bonusu powitalnego. Niektórzy zwracali moją uwagę na fakt występowania jednorazowych kart wirtualnych MasterCard na koncie biznes jako jednego z ich atutów.

Na razie nie będę go używał (do transakcji w funtach i w euro mam otworzone konta firmowe w banku), ale liczę, że z czasem rozwinie się tak jak prywatny Revolut, którego jestem ogromnym fanem i konto mi się przyda :)
______

Gdyby ktoś miał pytania związane z rejestracją, albo coś co mogę dorzucić do FAQ to piszcie śmiało.

PS Będę wdzięczny kiedy osoby, które rejestrują sięz mojego linku napiszą chociaż, "elo siema, dzięki działa" czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #stoppromo
  • 31
@kacek18: jemu chodziło chyba o promo ze zwykłym revolutem i 40zł. wtedy rzeczywiście bonus wpływa dopiero gdy transakcja kartą będzie przetworzona, zazwyczaj trwa to 2 dni. jeśli chodzi o promo z Business to trwa nadal, przed chwila znajomy korzystał.
@kacek18: Bo ty wysyłasz link do promki polecenia konta biznes dla klientów indywidualnych, która została zakończona.

Ja mam link z programu afiliacyjnego Revolut i promocja na pewno trwa do 30 listopada.
@MG78: Ok. Ewentualnie mogę przelać pieniądze na konto Revolut, a potem znowu na Business w PLN. Aby dostać bonus pieniądze muszą być na koncie w momencie weryfikacji?