Wpis z mikrobloga

Mnie ostatnio spławiła laska, bo powiedziałem że w sumie to nie zależy mi stricte na ruchaniu. Okazało się, że jej zależy tylko na tym, tylko nie wiedziała jak mi powiedzieć, więc udawała że nie xD


@puzonyyx: Ja #!$%@?, cycków nie boją się pokazywać na portalach dla dorosłych/insta ale że jej zależy na fwb/ons to jednak odwagi nie ma. #!$%@? księżniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPawlo112: Widziałem, że coś na rzeczy, bo napisała pierwsza, krążyła wokół tematu, kilka razy powiedziała, że "tym x (jakiś banał) to zdobyłeś moje serce" (lol wtf?!), pytała mnie co trenuję, że mam takie łapy itp. W końcu chciała uzyskać odpowiedź "czego szukam na tinderze", to jej powiedziałem, że sumie #!$%@? wie, mogę z kimś iść na burgera albo walić driny z rumem lub wieczorem cisnąć Netflixa/Tekkena (jarała się nim) przy grzańcu.
@steppenwolf90:

niestety nie, udawać kogoś możesz przez dwa, trzy spotkania, ale na dłuższą metę będzie Ciebie to bardziej męczyło niż dawało radość

Ta rada jest do dupy, bo po pierwsze, każdy podświadomie siebie kreuje na pozytywnego, silnego, zdecydowanego itp (to nie jest moja opinia, tylko zdanie naukowców), a dwa nikt świadomie nie gra kogoś innego, z wyjątkiem psychopatów. To raz, a dwa, ta rada niejawnie jest o posiadaniu własnego, niezależnego siebie
@steppenwolf90: Ta rada zdecydowanie nie jest o tym.

Jeszcze jedna ważna rzecz - nie dawać tej rady przegrywom - oni mają deficyt umiejętności społecznych i masę aspołecznych nawyków. Przegrywy niebezpośrednio potrzebują upodobnienia się do innych, a bezpośrednio wzorów do naśladowania i wzorców działania, z których mogli by stać się ludźmi akceptowalnymi przez innych. Dopiero wtedy będą mogli wytworzyć siebie.

@biszkoptowy_pies_obronny Prawda jest taka, że kobiety oczekują, że będą traktowane jak kawałek mięsa. Dupa i coś to ich główny argument i siła. Dlatego nie chcą faceta, który jest w stanie panować nad swoim popędem i docenić np. charakter. Te wszystkie kobiece żale na facetów, że patrzą tylko na wygląd i myślą fiutem można sobie wsadzić między bajki. Tak naprawdę tego właśnie oczekują. To właśnie dla kobiet wygląd jest najważniejszy, ale są hipokrytkami
@push3k-pro: brzmi ok, ja w młodości byłem nieśmiały i miałem duże problemy z relacjami, ale gdzieś tam z parciem na wychodzenie do ludzi w końcu nauczyłem się trochę dynamizmu, pewnie mój przypadek to było niedostosowanie pozytywne i trochę przez ten pryzmat patrzę na życie