Wpis z mikrobloga

Niestety w moim telewizorze 55PUS8303/12 okazało się, że bluetooth łączy się jedynie z myszką, klawiaturą oraz padem...
W takim razie czy są jakieś sposoby, żeby przenieść obraz z laptopa na telwizor w stosunku 1:1 bez użycia kabla hdmi?

Ponieważ telewizor mam w zupełnie innym miejscu niż laptopa, więc łączenie przez kabel jest dla mnie niewygodne. Czy są jakieś alternatywy, jakieś smart tv boxy, albo inne rozwiązania, które pomogą mi połączyć się z urządzeniem i przesyłać do niego obraz a urządzenie bezpośrednio do telewizora?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

#pytanie #smarttv #tv #philips
  • 9
@dwojkazet: nie. Chciałem podłączyć głośniki przez bluetooth. Obraz chciałbym przekazać w inny sposób, z użyciem urządzenia pośredniego. Niestety nie mam w tym wiedzy jakiego urządzenia użyć, dlatego zadałem pytanie.
@zexan: Sorry, w twoim pose jak wół piszesz, że chcesz > W takim razie czy są jakieś sposoby, żeby przenieść obraz z laptopa na telwizor w stosunku 1:1 bez użycia kabla hdmi? A , że wcześniej wspominasz o bluetooth to tak to można zrozumieć.

Stad moje pytanie.
@zexan: Jezeli chcesz zrobic to zachowujac swietna jakos obrazu. Jezeli zalezy Ci by dzialalo zawsze. Jezeli Cena jest istotna.

Kup kabel.
Laptop jest urzadzeniem przenosnym. Stosunkowo Łatwo go przeniesc do innego pokoju.
@Kylphi: mam kabel, ale zastanawiałem się czy są jakieś inne metody przesyłu obrazu przez urządzenia pośrednie gdybym chciał puścić muzykę z soundclauda przez laptopa i nie zależałoby mi tak bardzo na jakości obrazu