Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy mam męskie dłonie? :(
    Kolega mi tak powiedział kiedyś bo miałam rękę większą od niego ale to był typowy suchoklates. Chciałabym wielkiego silnego faceta z wielkimi dłońmi
    #przegryw

odpowiedzi (170)

• odpowiedzi (102)

#wiedzmin #netflix #seriale #baginski

Plusy dla naprawdę Wielkiego Polaka.

Niesamowite jest to jaką bezczelną ignorancją, by nie powiedzieć głupotą i niewdzięcznością wykazują się ludzie wyśmiewający Bagińskiego. Człowiek, bez którego nigdy nikomu na Zachodzie do głowy by nie przyszła adaptacja Wiedźmina. Od którego wszystko się zaczęło i nota bene, na którym wszystko się skończyło - bo był przecież ze swoim zespołem odpowiedzialny za wiele efektów i całą obróbkę wideo.

Ponadto to dzięki roli jaką pełnił uczestniczył i miał swój wkład w dosłownie każdy element toczącej się produkcji, od osi fabularnej, po działania na planie. Nie reżyserował odcinka właśnie dlatego, że na reżyserce najmniej się znał, a w roli jaka została mu przypisana wybitnie trudno kogoś zastąpić (sam mówił o tym w wywiadzie). W istocie został kimś wiele ważniejszym, niż reżyserem, szkoda że tak niewielu to widzi. Niesamowity przykład, jak ludzie czytając tylko nagłówki newsów tworzą sobie wyimaginowany obraz i piszą później pierdoły w stylu "HA HA, wydymali Tomcia!".

A ja tymczasem chciałem powiedzieć wyraźnie, dziękuję Panie Bagiński i gratuluję sukcesu.
    pokaż całość

odpowiedzi (37)