Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (17)

 • avatar

  Uwaga, niedowiarki!
  Przed Wami audiofilskie urządzenie do STROJENIA POWIETRZA. Nie regulujcie odbiorników, tu naprawdę chodzi o strojenie powietrza i tym razem nie używam żadnych hiperboli.

  Karta Albat GP.24 swoją nazwą nawiązuje do wyścigów samochodowych i nie jest to przypadek, karta ta została bowiem zaprojektowana specjalnie do profesjonalnych wyścigów samochodowych. Nie wiadomo, co to ma wspólnego z samochodami, gdzie to się montuje i po co „stroić” powietrze w aucie, ale hej! Nikt tego nie sprawdzi!
  No dobra, ale co to robi i dlaczego masz tego używać do dostrajania powietrza wokół swojego systemu hifi?

  Karta ta wykorzystuje technologię Albat GP.24, aby zapewnić szybszy, dokładniejszy bezpośredni dźwięk i zoptymalizowany pogłos. W rezultacie reprodukcja dźwięku w twoim systemie hi-fi zyskuje na sile, dynamice, precyzji, mikrodetalach i przestronności.

  Nikt nie wie, co to za cudowna technologia, ale przecież żaden użytkownik nie odważy się zadać takiego pytania, żeby nie być posądzony o hejt.

  Prawdopodobnie jest to zwykła plastikowa karta, producent podkreśla nawet, że ma dokładnie takie same rozmiary, jak karta kredytowa.

  Jak się tego używa?
  Po prostu połóż to w pokoju, gdzie jest zestaw audio i ciesz się lepszym brzmieniem.
  Ale to nie wszystko, producent oferuje karty z delfinkiem do „dostrajania” niektórych elementów systemu audio, na przykład kabli. Kładziesz kartę tak, żeby miała kontakt z kablem i

  nie musisz martwić się o drogie kable audio, ponieważ dzięki karcie GP.24 poprawiasz jakość kabli bez rozbijania banku!

  Reklama jak w telezakupach mango. Zadzwoń w ciągu godziny i uzyskaj specjalną cenę na tę kartę, tylko teraz karta Albat GP.24 w cenie 239 dolarów.
  TAK, TYLKO DWIEŚCIETRZYDZIEŚCIDZIEWIĘĆ DOLARÓW. ZADZWOŃ TERAS, PLUSZOWEGO DELFINKA DOSTANIESZ GRATIS.

  P.S. W ofercie producenta jest nawet karta do dostrajania routera, optymalizowania lodówki i energetyzowania kosmetyków. Serio, serio.

  #heheszki #bekazpodludzi #audiovoodoo
  #tonskladowy – muzyka, ciekawostki, najbardziej odpałowe gadżety audiovoodoo
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)