Wpis z mikrobloga

@Zarzutkakke: zobaczymy co się będzie działo, na ten moment najbardziej kręcą mnie hybrydy plug-in

Układ hybrydowy składa się z silnika benzynowego 1.4 TSI o mocy 110 kW i elektrycznego o mocy 85 kW. Łączna moc to 245 KM, a moment obrotowy 400 Nm. Hybrydowe Tarraco będzie się potrafiło rozpędzić do 217 km/h, a 100 km/h na liczniku pojawi się po 7,4 sekundy, co trzeba uznać za bardzo dobry wynik w tak
D3lt4 - @Zarzutkakke: zobaczymy co się będzie działo, na ten moment najbardziej kręcą...

źródło: comment_atS2fcN1i6x2LLngZkvAKIumoL0AR0FS.jpg

Pobierz
@D3lt4 w rav4 na elektryku przyjedziesz do 60km a realnie po 5km włącza sie spalinowy. Byle ruszenie "z innymi" z pod świateł uruchamia od razu spalinowy. Jak dla mnie to pic na wodę. Zamiast w trasie czy z górki ładować akumulator do fulla to przy jeździe 120 - 140km/h co jakiś czas spalinowego wspomaga elektryk a potem ładuje mu baterie...
@invictus: spore, ale ja ostatecznie wziąłem cesję rocznego auta na siebie, bo zamówiłem najpierw nowe, ale później zrezygnowałem z zamówienia i oddali zaliczkę, bo takie jak miało być z produkcji, znalazłem w ogłoszeniach. Rok temu wziąłem nowego Leona FR i uznałem, że tym razem wolę zaoszczędzić trochę hajsu

@tellet: Mam Mondeo z tego segmentu jako drugie auto i nie potrzebuję obecnie dwóch aż tak dużych aut. Przez rok miałem FR'a
D3lt4 - @invictus: spore, ale ja ostatecznie wziąłem cesję rocznego auta na siebie, b...

źródło: comment_p8ew5SHSYtReyFQVuQIXcAEAnbAUB8Nb.jpg

Pobierz
@dr0P_database: Rocznik? Bo przejąłem w cesji z czerwca 2018. Zamówiłem taką do produkcji, ale znalazłem na ogłoszeniach oddanie cesji identycznej, tyle, że 6 biegowa, btw.lepsza pod późniejsze mody niż 7 biegowa podobno ;]
I wycofałem zamówienie

26k przebiegu, półtora roczne auto, ktoś za mnie spłacił całe koszty leasingu z nawiązką, więc ja wykupię z sensowną korzyścią finansową, a białego rocznego Leona oddałem w cesji dalej z przebiegiem 10k

edit, zamówienie było
D3lt4 - @dr0P_database: Rocznik? Bo przejąłem w cesji z czerwca 2018. Zamówiłem taką ...

źródło: comment_wYbr0Orpu9fWZZLZIdOqkooXgYZc2jmv.jpg

Pobierz