Wpis z mikrobloga

Piekna orka i bronowanie pisowszczyka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mapa gwałtów, tylko mapa zgłoszeń gwałtów!

Rozumiesz pajacu @WosztylArtur ? Zgłoszeń!

Zgwałcona Angielka w 5 minut "po", jest na policji a mieszkanka podkarpackiej wsi jest gwałcona przez całe życie i nie pójdzie na policję bo "co ludzie powiedzą" Rozumiesz trollu pisowski?

https://mobile.twitter.com/Pazdziernikowa/status/1199251560620077057
#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
robert5502 - Piekna orka i bronowanie pisowszczyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mapa gwałtów, tylko...

źródło: comment_hG4NmFseyvrxmFsAtnZSeuXalZrwRcVH.jpg

Pobierz
  • 34
@4tek:Wsiadaj na osła i idź walczyć z faktami.
Inna jest definicja gwałtu w Polsce i np. Szwecji, co statystykę może mocno zniekształcać.

Każdy gwałt w szwecji jest rozpatrywany jako osobna sprawa. Więc jeżeli ktoś jest gwałcony codziennie przez 7 miesięcy to w Szwecji zalicza się to jako 200 przypadków gwałtu, a w Polsce jako jeden. Do tego ilość niezgłoszonych gwałtów w Polsce jest znacznie większa. Choćby pedofilia w kościele, gwałty na
@robert5502: przecież gwałty w Birmingham były ukrywane przez szefa tamtejszej policji i nie były zgłaszane bo policjanci bali się posadzenia o rasizm.

Myślisz, że ilość ukrywanych przypadków u nas jest inna niż średnia światowa? Jeżeli jest, to mniejsza, bo u nas jeszcze nie ma tak wielkiej poprawności politycznej i policja nie boi się oskarżeń o rasizm i stawia zarzuty każdemu, nawet wtedy gdy pedofil jest chronionu przez najsłynniejszego geja w Polsce*
@robert5502 zupełnie szczerze mogę powiedzieć że mieszkając w UK czuję się pod tym względem bezpieczniej jako kobieta. Tutaj nie muszę się bac, wstydzić czy właśnie myśleć "co ludzie powiedzą" albo "ona wygląda jak szmata", kiedy chce założyć kusą sukienkę w piątek wieczór. Cokolwiek bym na siebie nie włożyła to wiem że jestem bezpieczna i mój ubiór nie definiuje tego kim jestem. Nigdy w życiu nie odważyłbym się na to w Polsce