Wpis z mikrobloga

ja rozumiem, że cztery gole w meczu, że jakieś 25 już ma w tym sezonie. no ale jezu XD z crveną zvezda? XDDD
poza tym:
1.pierwsza z karnego xd
2. druga z metra po jakiejś kopaninie w polu karnym
3. trzecia po babolu bramkarza (serio na takim poziomie dać się tak wyprzedzić napastnikowi?)
4. tu trzeba przyznać, zajebiste podanie prostopadłe, ale niewykorzystanie tego to byłby kryminał.
ja wiem, trzeba docenić, że dochodzi do tych sytuacji i je wykorzystuje. no ale stawianie roberta na równi z messim czy ronaldo to kpina. ja rozumiem, że polactwo lubi szukać awaryjnego bohatera, no ale proszę was xddd top 3 złotej piłki? #mecz #pilkanozna #ligamistrzow #lm #sport #bayernmonachium #lewandowski
  • 30
ronaldo strzela w lepszej lidze


@niejestemrudy: ma 6 goli, Lewy ma 2 gole z Tottenhamem, 2 z Dortmundem to te gole już są więcej warte od tych bramek Ronaldo a jeszcze nie wspomniałem o 23 golach Roberta xD Na przestrzeni ostatnich lat to raczej każdy się zgadza, że Mesii i Ronaldo to TOP, ale że Ronaldo na chwilę obecną jest lepszy to raczej nie, można jeszcze dyskutować na przestrzeni całego roku.
@PaNik: jest jakaś ograniczona ilość tagów? chciałem zwiększyć zasięg, żeby pobudzić dyskusję. dziwne? xd pisałem post wyżej, że ronaldo ma już swoje lata, a marna prowokacja nt. hiszpańskiej ligi ogórkowej powinna być zignorowana, ale striggerowałeś :D

porównanie pierwszej szóstki obu lig
1. Barcelona >>>>>>>> gladbach
2. real >>>>>>>>>> lipsk
3. sevilla <<< bayern (chociaż bardziej remis ze wskazaniem na bayern, ale niech ci będzie ;p)
4. atletico >>>>>>>>> freiburg
5. bilbao
@niejestemrudy: widziałem z Interem i Slavią, jak Socciedad kiedykolwiek wywalczy chociaż remis, w spotkaniu z takim Interem to pogadamy. Jak już tak brać pod uwagę poczynania w sezonie, to powinieneś Lipsk postawić nad Realem. Przecież Lipsk gra świetnie, a Real poza indywidualnymi wyskokami trójki HBB, nie ma sobą nic do zaprezentowania w tym sezonie.
@IchBinKingFler: real nie ma nic do zaprezentowania oprocz HBB? xdddd akurat bale I hazard pokazują mało w tym sezonie. to tylko świadczy o tym, że wymieniłes sobie popularnhch grajków, żeby ugruntowac swoją hipotezę xd za to jednak jest kroos, jest genialny vinicius i rodrygo, Zidane odzyskał najlepsza na świecie pomoc, co mecz ktoś kolejny pokazuje się ze świetnej strony. i jak Real złapie odpowiednią intensywność, to podwójna korona jest pewna. lipsk