Wpis z mikrobloga

@Caban1908: jakość plastiku może i odstaje od pada od X1, ale Dualshock też jest zrobiony z gówna a ludzie grają i nie narzekają. Na Steam Controllerze przeszedłem większą część Wiedźmina 3 i touch menu to super sprawa. Za te pieniądze nic lepszego nie dostaniesz. Inb4 pad od X360 xD to jest dopiero gówno nadające się na śmietnik.

PS jeśli nigdy nie miałeś pada to prościej też będzie Ci grać na SC
@wysuszony: ogólnie podsumowując: do 100 zł (bo steam twierdzi że cena wysyłki może być wyższa) to nic lepszego, markowego nie znajdę? Pad byłby stricte casualowo używany, nie będzie tyrany 24/7, bardziej używany w celu odskoczni od klawy i myszki jeśli będzie taka możliwość.
@wysuszony: > PS jeśli nigdy nie miałeś pada to prościej też będzie Ci grać na SC niż normalnym padzie.

jedynie za gnoja na NESie grałem i tym prostokątnym padzie, później kilkanaście lat nic, może ze dwa razy pada od ps3 czy ps4 w rękach miałem u kuzyna i za #!$%@? nie ogarniałem sterowania xD
@Caban1908: XOne działa out-of-the-box. DS4 wymaga nieoficjalnego oprogramowania. SC działa tylko ze Steamem, ale frajda podczas konfigurowania jest spora. A jak się odpowiednio skonfiguruje pod siebie i przyzwyczai do niego, to później sam wpada w ręce zamiast klawiatury i myszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koloses: to się doigrałem XD
"Wygląda na to, że od kilku godzin wielokrotnie próbujesz dokonać zakupu. Poczekaj chwilę, a potem spróbuj jeszcze raz."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: gdzie taki można znaleźć? Jakieś dwa lata temu kupiłem za 140 i to nie nowy na kabel, teraz nawet takiego nie znaleźć

Edit: sorry, myślałem że mówisz o xone a nie o 360
@Caban1908: z tego co było mówione to już wycofują sprzedaż tego pada więc już raczej nie kupisz xD Tak tanio bo chcą się pozbyć go z magazynów przed premierą HL. Alyx bo to będzie tylko na Valve Index.
@Qiudo: tzn pamiętam że jakiś czas temu (chyba koło roku) to też był za 22 ziko. Myślałem że ta cena jak podyktowana tylko z powodu autumn sale ale na łowcy gier też właśnie doczytałem że wycofuja kontroler.
@Antlioon: No dostaniesz... Używaną rozjebundę ze zużytymi analogami. Pady od x'a są dobre jak są w miarę nowe. Po pewnym czasie analogi tracą precyzję i nie nadają się do niczego poza fifą. Polecanie używanego, kilkuletniego pada za 80zł to kiepski żart.