Gorące dyskusje ostatnie 12h

O gurwa wykopki co tu się....! Pierwszy raz jestem czerwonką! (。◕‿‿◕。)
    Taka okazja jest tylko raz w życiu, coś jak pierwszy segz. Trzeba to uczcić!

Robie #rozdajo !

Jutro o 20:00 robię losowanko za pomocą #mirkorandom osoby, której przeleje przez #revolut 20pln na dobre piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Klasycznie zielonki dupa cicho!

Pijcie ze mną kompot( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Ułożone. (。◕‿‿◕。) #puzzle

odpowiedzi (51)

Świadomość co do diagnostyki w tym kraju mnie czasami naprawdę zaskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleżanka proponuje kawę w danym terminie - mówię, że nie mogę, mam lekarza o tej godzinie. Pyta mnie czy coś się stało, czy jestem chora - mówię, że nie, wizyta kontrolna u ginekologa i tyle.

No i się zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co, skoro nic mi nie jest, że beka ze mnie i w ogóle. Po badaniu pyta jak tam, mówię że wszystko ok, na jeden wynik oczywiście trzeba poczekać i tyle. I znowu śmiech, że wydałam 200 zł w błoto, ha, miałam rację, nic Ci nie jest!

Ręce opadają. Rozumiem, że niekiedy można mieć pecha i zachorujemy, bo trudno o stałą diagnostykę pewnych obszarów - guz mózgu, czy nowotwór trzustki to trudni przeciwnicy. Ale żeby prawie 30-letnia kobieta, wykształcona, niby zadbana, używająca masy drogich kosmetyków i dobrze ubrana wyśmiewała coroczne badanie podwozia, cycków, czy badania krwi, to jest dla mnie niepojęte xD

Badajcie się proszę, a jeśli nie chcecie - to przynajmniej nie próbujcie zniechęcać innych (ꖘ‸ꖘ)

#bekazpodludzi #medycyna #zalesie #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (33)