•  

Czy warto posiadać konto w mbanku? No chyba kurwa nie do końca!

Firma posiada konto bankowe w #mbank.
    Na koncie pojawia się zajęcie egzekucyjne od komornika, bank z racji tego że to konto dla JDG blokuje konta prywatne i firmowe, każde subkonto, nawet walutowe. I może nie ma w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt - że blokują OMYŁKOWO kwotę podwójnie, tzn wprowadzają zajęcie egzekucyjne x2.

Jaki tego efekt?
    Z kwoty wyjściowej (egzekwowanej) 3300zł, na koncie firmowym zablokowane zostaje 6600zł, na koncie prywatnym dodatkowe 3300zl bo akurat była tam kwota przewyższająca tę wartość.

Zajęte mamy na koncie ponad 10 000zł, #mbank każe złożyć dyspozycję za 30zł (serio kurwa!?) aby przekazali pieniądze do komornika i uwaga, kolejne dwie dyspozytcje o zwolnienie kwot zajętych OMYŁKOWO przez nich i .. mam czekać jebanych 7 dni na to!

@ZespolmBanku czy wy jesteście kurwa poważni z tymi swoimi regulaminami i sposobem traktowania Klienta?

#afera #banki #finanse #zalesie #banksterka

•  

@endryoou: Gowno nas to obchodzi, trzeba było zakładać konto w banku, a nie tym syfie.
      Pozdrawiamy, zespół mBanku

•  

@endryoou: jebac mbank mi od kilku dni działa jak chce XD raz blik działa raz nie raz karta działa raz nie ¯\_(ツ)_/¯ o tym ze zablokowali mi kilka przelewów w tym roku to juz nawet nie spomne tfu.

+: Takezo
    •  

@endryoou, tutaj nie sprawdzimy, czy sytuacja wygląda faktycznie tak jak ją opisałeś. Jeśli doszło do błędu po naszej stronie przysługuje Ci jako konsumentowi prawo złożenia reklamacji. Jak to zrobić znajdziesz tutaj: https://www.mbank.pl/pomoc/reklamacje/ Zweryfikujemy sytuację i udzielimy Ci odpowiedzi najszybciej jak to możliwe. Dodamy, że dyspozycje związane z zajęciami realizujemy w terminie do 7 dni, co oznacza, że odpowiedź na nią możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

•  

@endryoou: Mbank imho to najwieksze gowno xD Nie zdziwie sie jak upadna za rok, dwa przy nastepnym kryzysie. PS pamietaj, ze odpowiedz w sprawie dyspozycji zwiazanych z zajeciami realizuja DO 7 dni, wiec odpowiedz mozesz otrzymac NAWET tego samego dnia xDDD

•  

@karygodnykartofel: Zdziwilbys sie kolego - po to są reklamacje, żeby z nich korzystać - mBank na pewno takie sytuacje rozwiązuje na korzyść klienta. Mam konto u nich od 2 lat, miałem w każdym innym banku i powiem tak - jak ktoś myśli, że mBank upadnie jest idiotą.

Nigdy nie miałem żadnych problemów, konsultańci zajebiści, o przerwach technicznych wiadomo kilka dni wcześniej, reklamacji nigdy nie musiałem składać.

mBank - najlepszy bank jaki miałem, tylko jacyś kretyni mają z nim problemy.

•  

@bedist: Pewnie tam pracujesz xD spoko spoko,jakos zbyt emocjonalnie do tego komentarza podchodzisz, masz jakos podejrzanie zbyt glebokie uczucia do tego banku, co toba kieruje? xD

•  

@ampap: To widzę klątwa jest na tobie, bo mi jakoś kurwa zawsze wszystko działa, a dziwne, że mamy konto w tym samym banku xDD

Ja chyba konto vip założyłem

•  

@endryoou Jak nie złożysz dyspozycji wysyłki środków to tylko wydłużysz czas realizacji. Oni sami wyślą to po 7 dniach a opłatę i tak pobiorą. Zadzwoń na infolinię, poproś grzecznie o wysyłkę środków do OE i odblokowanie reszty środków a na przyszłość nie rób długów.

•  

@karygodnykartofel: Miales tam konto? Nie pracuje w mbanku i z moich wpisow sam wywnioskujesz, ze pracuje jako elektryk - wkurwia mnie pierdolenie gamoni ktorzy pewnie nawet tam konta nie maja a pierdola bo pare wpisow na tagu zobaczyli

•  

@bedist: Mialem, ale zamknalem, poza tym rzucasz inwektywami jak pies, wiec poszczekaj sobie do porannej kawy frustracie i zastanow sie nad swoim zyciem xD

+: Razr
    •  

@karygodnykartofel: xDDD typowy wykopas > nakurwi na kogoś a potem wielce oburzony bo ktoś twierdzi, że to nieprawda

Idz tam zwal konia bo napisales cos na temat mbanka hyhy, tera zapierdalaj na tag santandera

•  

@bedist: mam konto z 5lat i przez 4 było git XD moze niedługo Ciebie tez to czeka

•  

Ja tam nie wiem. Mam tam konto od 5 lat i poza lichym oprocentowaniem na lokatach nie ma się do czego przywalić.

•  

@CzarnyOwiec: ja tak samo, mam prywatne konta w mbanku (6 lat) i Santander (1 rok) i ani razu nie miałem żadnego problemu. Co wy robicie? Bo ja zazwyczaj place i wpłacam, czyli to co się robi kontem i nic się nie sypie.

•  

@bedist: mam kredyt w mbanku. podpisalam w sierpniu, do listopada czy tam grudnia kwota mi wzrosla 2 razy. o kilka czy kilkanascie gr ale jednak. rozumiem, ze stopy procentowe czy tam cos sie zmieniaja ale wypadaloby o tym poinformowac. spytalam o to na infolinii, babka powiedziala, ze musialam dostac wiadomosc w serwisie bankowym. wyobraz sobie, ze wcale mnie nie zdziwilo, ze jej nie znalazlam.
      o obydwu sytuacjach sie dowiedzialam jak mi przyszedl sms, ze nie zapewnilam srodkow na poczet kredytu. co sie stresu najadlam to moje. za pierwszym razem gosciu na infolinii zaoferowal przelanie z konta osobistego na kredytowe ale wine wzial na bank i nie pobral zadnej prowizji za ten przelew. za drugim razem juz mi nic nie zwrocili. za przelew 12g zaplacilam 2zl. kurwa 2zl za przelew wewnetrzny ktory musialm zrobic bo bank mnie nie raczyl poinformowac, ze warunki kredytu sie zmieniaja ;/ splace kredyt, zamykam konto i zapominam o tym gownianym banku

•  

@endryoou
      @karygodnykartofel dla mnie najlepszy, od paru lat zero problemów, natychmiastowe wsparcie jak czegoś potrzebuje, każdego namawiam i polecam

•  

@endryoou: Miałem dosłownie to samo ale w Santander, nie bronie mBanku ale tak to niestety działa...

•  

@MangoZjem tanio! WBK do mnie monity po 25zł sztuka słał. Jak już tego się sporo zebrało to im wyjaśniałem, że to oni błąd mają. Przyjęli do wiadomości dopiero, gdy na straszenie sądem odpowiedziałem, że "bardzo chętnie, nie widzę problemu".

The grass is always greener on the other side.

•  

@MangoZjem: I myślisz, że w innym banku będzie lepiej? Osobiście wątpię ale po to jest konkurencja na rynku, żeby można było zmieniać więc decyzję rozumiem.

•  

@MangoZjem:
      Po pierwsze nigdy nie slyszalem o tym, zeby przelew wewnetrzny w mBanku kosztowal 2zl - ja mam zawsze darmowe, czy to 10 groszy czy 1000zl nigdy za przelew wewnetrzny nie place, tak samo jak za zewnetrzny, jedyna oplata mbanku za przelew to przelew natychmiatowy, wynosi 5zl i jest to wyraznie napisane przed dokonaniem przelewu. No i ewentualnie przelew przez infolinie lub w punkcie stacjonarnym, ale to tez widnieje na tablicach oplat - wystarczy otworzyc oczy i przeczytac, mBank na biezaco wysyla wiadomosci jesli oplaty za cokolwiek sie zmieniaja.

Po drugie zgodnie z inflacja wartosc kredytu rosnie, nic nowego, tak jest w kazdym banku.

Po trzecie wiadomosci przychodza zawsze, dostaje mnostwo wiadomosci na tematy malo wazne i wazniejsze, informowany na biezaco jestem o zmianach jesli chodzi o koszta kont, koszta kart platniczych czy przerw technicznych, jak tego nie ma go warto sprawdzic ustawienia powiadomien, do wyboru jest listownie, przez bankowosc internetowa, email czy chociazby sms - tylko trzeba zajrzec i to wlaczyc.

Nie wiem na co tu narzekac, konsultanci sa, ale bank nie zrobi wszystkiego za nas - najpierw nalezy sprawdzic czy wina nie lezy po naszej stronie (np. jesli chodzi o wiadomosci, bo te mogą byc po prostu wylaczone, badz wybrana jest opcja email a wiadomo, nie kazdy dziennie zaglada na maila) a jesli ktos uwaza, ze taki problematyczny bank to polecam inne banki gdzie zdecydowanie bedziecie informowani o wszystkim - przerabialem wiekszosc bankow i chuja w tym racji, mBank mam najdluzej i zdecdowanie ten bank polecam.

•  

Ja z mbankiem mialem sporo problemow w przeszlosci i nie polecam. Obsluga jest na marnym poziomie i sadze, ze to gównobank, dopóki nie trzeba czegos zalatwic jest spoko, ale jak cos sie wydarzy to sami zobaczycie