•  

Problem tagu #wroclaw jest bardzo niska jakosc wrzutek. Przegladam. Ktos proponuje jakies ciekawe miejsce. Zero odzewu. Ktos probuje zainteresowac inne osoby wydarzeniami kulturalnymi. Jeden plusik.

Mysle, ze niestety mlodzi ludzie na #wykop nie naleza do zbyt bystrych... Daj smieszny obrazek z krasnalem - hahaha, boskie, +792, daj znizke na 3zl na gyros - oj dzieki, ale sie objadlem +277, wykoleil sie tramwaj, +433, bo jakies randomy hehe zarejestrowaly w tych swoich makowkach, ze Wroclaw-tramwaj-kotek to trza plusowac, hehehe

Przykre to, bo miejscowym nie chce sie tu juz nic wrzucac, tak jak mowilem, tag jest spierdolony i poza glupimy pytaniami, gdzie szybciej sobie mozna wyguglowac, nic tutaj nie ma...

Zreszta nawet nie mozna o Wroclawiu zwyczajnie pogadac, bo miejscowych tyle, co kot naplakal, reszta nic o miescie nie wie i jeszcze nie kumajac klimatu tego miejsca idzie leb w leb z hejterami z Gazety Robotniczej w narzekaniu...

Moje wpisy, tak nie pasujace do wykopu robia wam jeszcze metlik w glowie!

Wstyd mi za was! xD

#takaprawda #bekazprawakow #oswiadczenie

•  

reszta nic o miescie nie wie i jeszcze nie kumajac klimatu tego miejsca idzie leb w leb z hejterami z Gazety Robotniczej w narzekaniu

@Jud-Suss: akurat klub wiernie szkalujących w większości jest tutejszy xD
      Poza tym szkalowanie chujowego mpk i debilnych pomysłów Budwajzera (patrz odbieranie prezentów przez motorniczych) to nie jest łeb w łeb z hejterami z Robotniczej. Widzimy, że coś jest słabe to szkalujemy - proste. Jak jest normalne, cywilizowane to nie do końca jest się czym chwalić bo osiągnięcie poziomu życia z NRD w roku 1987 to żaden powód do dumy.

•  

@krave: Melduje się.

@Jud-Suss: A mi za Ciebie.

•  

@krave: Tak, tak, juz to slyszalem... xD To tak merytoryczne jak czytanie postow prawicowcow zaczynajacych sie od slow "gdyby nie to lewactwo..."

•  

@Jud-Suss: co widzisz niemerytorycznego w codziennych informacjach o wykolejeniach bo stan techniczny torów czy tramwajów jest słaby? Albo narzekaniu na korek na Strzegomskiej bo miasto zamiast znaleźć alternatywne ścieżki transportu (choćby dogadać się z PKP i puścić częściej pociągi na ND na czas budowy linii tramwajowej) na hurra zakorkowuje miasto? No i jeszcze jedna kwestia - pamiętam, jak Strzegomska była remontowana to 10 lat temu. Czemu nikt wtedy nie ogarnął za jednym bałaganem tramwaju? I możesz sobie pisać, że nowy prezydent, wymiana ekipy, bla bla bla, ale jak dla mnie to jest przetasowanie na stołkach i nic więcej.

•  

@krave: To troll, nie chwytaj zarzutki. Miał tu już jedno konto (@Zyd-Suss chyba) i puszczał teksty w podobnym klimacie.

•  

@Doctor_Pleasure: wiem, ale zdarza mu się puścić ciekawy tekst.
      Ten kontent z kamienicami jest fajny.

+: ghoulas
    •  

@Jud-Suss: ty merytorycznie też nie potrafisz dyskutować, więc nie zarzucaj tego innym BYSTRZACHO.

•  

@krave: Dyskusja na wykopie z poziomu zyczeniowym wiejskiego chlopa, gdzie "panie, skoro byl remont drogi, to trza bylo tory polozyc".
      Ot tak, bez planu, bez pieniedzy na realizacje. Puscic wiecej pociagow PKP na ND, chociaz po torach jezdzi glownie KD i brakuje pociagow, bo PiS zerwal kontrakt na zakup nowych. Zreszta PKP tez brakuje.

Zreszta jakie pociagi! Tu jest wykop, autem sie jezdzi, bieda siedzi w zbiorkomie xD

Paaanie, kuuuurla, ja to bym tak zrobi, panie, ale oni tam nie kumaci, panie... A ten Sutryk to juz calkiem, panie!

Z calym szacunkiem, ale to tylko wykop - miejsce na polewke, pisanie glupot.

Merytoryczna tresc to wykop 2.0 - skyscrapercity.

Tak jak mowilem, tresc postow jest strasznie slaba i gdyby nie moja elokwencja, pobudzajaca wasze zwoje mozgowe do jakiejkolwiek aktywnosci skonczyloby sie tylko na

- kotek - plusik
      - wroclaw kinomural - a co co? Po co to komu?
      - tramwaj - heheheh, ale ubaw jaca plusik

I tak leci dzien za dniem... xD

•  

@Jud-Suss: no to najpierw piszesz, że wykop to miejsce na polewkę i pisanie głupot a jednocześnie ubolewasz nad niskim poziomem. No to sobie idź na SSC i tam prowadź dyskusje na wysokim poziomie żebyśmy mogli nadal w spokoju plusować sobie memy z kotkiem i Jacą.

+: skarbie
    •  

@Jud-Suss: Akurat Ty nie powinieneś nikomu zarzucać braku merytorycznych treści ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw podszlifuj swój warsztat, potem narzekaj

•  

@krave: Nad tym wlasnie boleje! Robicie zla robote tutaj, we WRO, zamiast wzbudzac u nowoprzybylych naturalna ciekawosc miejsca, skazujecie caly tag na wymarcie... Z miejscem w ktorym sie mieszka trzeba sie identyfikowac, poznawac! Oczywistym jest to, ze mnie juz tu niedlugo nie bedzie, ale wezcie odpowiedzialnosc na swoje barki i zrobcie cos dobrego dla tego miasta, wspomozcie nasza wroclawska tozsamosc!

Kiedy staralem sie tu prowadzic merytoryczna dyskusje, pojawily sie w moja strone wulgaryzmy, stad nie zabieram wiecej zdania w tej kwestii, zwyczajnie szkoda mojego czasu (ktory wole przeznaczyc na SSC, jak sama sugerujesz)

•  

@krave: A gdybys sie jeszcze dowiedziala, jakim jestem interesujacym i przystojnym mezczyzna! Ta elokwencja w polaczeniu z naturalnym czarem, poczuciem humoru i kultura osobista buduje taka aure, ze ciesz sie, ze sie nigdy nie spotkamy! (Nie mowie o chwili, gdy bedzie y wspolnie robic zakupy w Auchanie i oczarowana mijajacym mezczyzna, nie omieszkasz sie odwrocic, czy ma dodatkowo ksztaltny tylek!) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

Ta elokwencja w polaczeniu z naturalnym czarem, poczuciem humoru i kultura osobista buduje taka aure, ze ciesz sie, ze sie nigdy nie spotkamy!

@Jud-Suss: no chyba powinnam rozpaczać, ale może nie umiem odpowiednio w język polski xD
      Nowoprzybyli są naturalnie ciekawi, zadają pytania i otrzymują odpowiedzi. Mało tego, mamy swój wkład w integrację bo #wroclawskiewykoppiwo tłumnie odwiedzają osoby spoza Wrocławia szukające znajomych.

•  

@Jud-Suss panie Jacku, trzeba wymienić Wrockowi żwirek w kuwecie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (78)

Ja pierdole człowiek pracuje jak ten robak codziennie po 10h, zapierdala jak pojebany, żre trociny i pije kranówe by cokolwiek mieć a przychodzi 10 i wszystko to jak krew w piach, 2200 zł kurwa! Morawiecki zajebie ci 30% wyplaty, najebie akcyz i innego gowna, a ty biedny polaczku pracuj byś mógł przeżyć kolejny miesiąc.
    Ale zaraz się zleca wielcy wykopowi bogacze ze było pracować, dłużej, uczyć się i tak dalej- takie pierdolenie, żeby w tym kraju sie dorobić trzeba mieć albo wielkie plecy, albo kraść i kombinować. A zwykły człowiek pracujący za średnią krajową, który chce uczciwie zarobić jest jebany z każdej strony. Kraj z gowna i kartonu
    #wkurw #zalesie #polzga #zarobki #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (144)

Prezenty kupione? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba pora na przedświąteczne #rozdajo

Wśród plusujących dzisiaj losuję 1 osobę która będzie mogła sobie wybrać dowolną rzecz do 60zł z mojej strony przesyłkę oczywiście opłacam.

Dodatkowo gdy wpiszecie kupon "usuń konto" macie -10% na zakupy u mnie + mały gratis ode mnie w postaci świecącej fiolki (która również jest kupienia u mnie w cenie 15zł)
    Kupon będzie ważny do końca tego tygodnia.

Ceny przesyłek obniżam specjalnie przed świętami: Bliską paczką poczta polska 5zł, paczkomat również 5zł

Więc jeśli dalej nie macie pomysłu na prezenty zajrzyjcie do mnie. Może chcecie komuś sprawić wisiorek/breloczek albo coś nietypowego?
    Właśnie uzupełniłem trochę braków i dodałem sekcję NOWOŚCI u siebie na stronie.

Wleciały nowe:

- Świecące rośliny o które tak prosiliście
    - Nowe mechanizmy
    - Malowane unikaty

Plusujcie w komentarzach które formy podobają się Wam najbardziej - jestem ciekawy efektów :)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje rzeczy na żywo zapraszam do Kina Nowe Horyzonty we #wroclaw w ten weekend gdzie będę się wystawiać.

Zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka
    #rekodzielo #promocja #rozdajo
    pokaż całość

GFY

odpowiedzi (14)