Wpis z mikrobloga

Problem tagu #wroclaw jest bardzo niska jakosc wrzutek. Przegladam. Ktos proponuje jakies ciekawe miejsce. Zero odzewu. Ktos probuje zainteresowac inne osoby wydarzeniami kulturalnymi. Jeden plusik.

Mysle, ze niestety mlodzi ludzie na #wykop nie naleza do zbyt bystrych... Daj smieszny obrazek z krasnalem - hahaha, boskie, +792, daj znizke na 3zl na gyros - oj dzieki, ale sie objadlem +277, wykoleil sie tramwaj, +433, bo jakies randomy hehe zarejestrowaly w tych swoich makowkach, ze Wroclaw-tramwaj-kotek to trza plusowac, hehehe

Przykre to, bo miejscowym nie chce sie tu juz nic wrzucac, tak jak mowilem, tag jest #!$%@? i poza glupimy pytaniami, gdzie szybciej sobie mozna wyguglowac, nic tutaj nie ma...

Zreszta nawet nie mozna o Wroclawiu zwyczajnie pogadac, bo miejscowych tyle, co kot naplakal, reszta nic o miescie nie wie i jeszcze nie kumajac klimatu tego miejsca idzie leb w leb z hejterami z Gazety Robotniczej w narzekaniu...

Moje wpisy, tak nie pasujace do wykopu robia wam jeszcze metlik w glowie!

Wstyd mi za was! xD

#takaprawda #bekazprawakow #oswiadczenie
  • 16
reszta nic o miescie nie wie i jeszcze nie kumajac klimatu tego miejsca idzie leb w leb z hejterami z Gazety Robotniczej w narzekaniu


@Jud-Suss: akurat klub wiernie szkalujących w większości jest tutejszy xD
Poza tym szkalowanie #!$%@? mpk i debilnych pomysłów Budwajzera (patrz odbieranie prezentów przez motorniczych) to nie jest łeb w łeb z hejterami z Robotniczej. Widzimy, że coś jest słabe to szkalujemy - proste. Jak jest normalne, cywilizowane
@Jud-Suss: co widzisz niemerytorycznego w codziennych informacjach o wykolejeniach bo stan techniczny torów czy tramwajów jest słaby? Albo narzekaniu na korek na Strzegomskiej bo miasto zamiast znaleźć alternatywne ścieżki transportu (choćby dogadać się z PKP i puścić częściej pociągi na ND na czas budowy linii tramwajowej) na hurra zakorkowuje miasto? No i jeszcze jedna kwestia - pamiętam, jak Strzegomska była remontowana to 10 lat temu. Czemu nikt wtedy nie ogarnął za
@krave: Dyskusja na wykopie z poziomu zyczeniowym wiejskiego chlopa, gdzie "panie, skoro byl remont drogi, to trza bylo tory polozyc".
Ot tak, bez planu, bez pieniedzy na realizacje. Puscic wiecej pociagow PKP na ND, chociaz po torach jezdzi glownie KD i brakuje pociagow, bo PiS zerwal kontrakt na zakup nowych. Zreszta PKP tez brakuje.

Zreszta jakie pociagi! Tu jest wykop, autem sie jezdzi, bieda siedzi w zbiorkomie xD

Paaanie, kuuuurla, ja
@Jud-Suss: no to najpierw piszesz, że wykop to miejsce na polewkę i pisanie głupot a jednocześnie ubolewasz nad niskim poziomem. No to sobie idź na SSC i tam prowadź dyskusje na wysokim poziomie żebyśmy mogli nadal w spokoju plusować sobie memy z kotkiem i Jacą.
@krave: Nad tym wlasnie boleje! Robicie zla robote tutaj, we WRO, zamiast wzbudzac u nowoprzybylych naturalna ciekawosc miejsca, skazujecie caly tag na wymarcie... Z miejscem w ktorym sie mieszka trzeba sie identyfikowac, poznawac! Oczywistym jest to, ze mnie juz tu niedlugo nie bedzie, ale wezcie odpowiedzialnosc na swoje barki i zrobcie cos dobrego dla tego miasta, wspomozcie nasza wroclawska tozsamosc!

Kiedy staralem sie tu prowadzic merytoryczna dyskusje, pojawily sie w moja
@krave: A gdybys sie jeszcze dowiedziala, jakim jestem interesujacym i przystojnym mezczyzna! Ta elokwencja w polaczeniu z naturalnym czarem, poczuciem humoru i kultura osobista buduje taka aure, ze ciesz sie, ze sie nigdy nie spotkamy! (Nie mowie o chwili, gdy bedzie y wspolnie robic zakupy w Auchanie i oczarowana mijajacym mezczyzna, nie omieszkasz sie odwrocic, czy ma dodatkowo ksztaltny tylek!) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ta elokwencja w polaczeniu z naturalnym czarem, poczuciem humoru i kultura osobista buduje taka aure, ze ciesz sie, ze sie nigdy nie spotkamy!


@Jud-Suss: no chyba powinnam rozpaczać, ale może nie umiem odpowiednio w język polski xD
Nowoprzybyli są naturalnie ciekawi, zadają pytania i otrzymują odpowiedzi. Mało tego, mamy swój wkład w integrację bo #wroclawskiewykoppiwo tłumnie odwiedzają osoby spoza Wrocławia szukające znajomych.