•  

Jak się Putina nie zaprasza to w Rosji rozkręcaja skandale i oskarżają o fałszowanie historii. W tym roku Putin zaproszenie dostał , ale jego rzecznik powiedział, że wizyty w obchodach wyzwolenia Auschwtiz w grafiku prezydenta Federacji Rosyjskiej niet.
    Z drugiej strony może to być manifestacja wobec poprzednich obchodów gdzie zparoszenia nie dostał co odczytano jako afront. Na dodatek obchody z głowami państw będą też w Izraelu, więc ranga urocyzstości w Auschwitz może być obnizona. Ale kto wie może jeszcze Putin wpadnie niespodziewanie z wrakiem.

źródło j.rosyjski klik

#rosja #rosyjskiemediaopolsce #polityka

•  

@szurszur:

Ale kto wie może jeszcze Putin wpadnie niespodziewanie z wrakiem.
      Ale po co nam ich cały kraj?

•  

@szurszur:

W tym roku Putin zaproszenie dostał

prośba o źródło
      //

•  

@kjjbox: W sumie to nie wiem czy były informacje o wysłanych. Ale przedstawiciel kancelarii preyzdenta zapowiadał zaproszenie dla Putina, a obecnie trwa już potwierdzanie wizyt częsci gości. Dlatego założyłem, że zaproszenie wysłano.
      Zwłaszcza, że Rosjanie nie robią inby jak przy poprzednich obchodach i rocznicy wybuchu wojny gdy zaproszeń nie dostał i miesiacami przed tymi datami grzali temat.
      Teraz jest tylko krótkie - nie planujemy wizyty.

Rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski powiedział w czwartek, że prezydent Rosji Władimir Putin otrzyma zaproszenie na obchody 75. rocznicy wyzwolenia obozu w Oświęcimiu organizowane przez Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.

+: kjjbox
    •  

@szurszur:

otrzyma zaproszenie

"otrzyma" to jednak nie to samo co "otrzymał". Odwracając, gdyby otrzymał, a nie przyjechał, to w polskich mediach byłaby afera. Oczywiście pomijamy to, że do Oświęcimia Putin został zaproszony przez Riwlina/Izrael ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska chyba źle to rozegrała. Obchody "Dnia Holocaustu" stają się konkurencją dla "Wyzwolenia Auschwitz".
      //

•  

że do Oświęcimia Putin został zaproszony przez Riwlina/Izrael

@kjjbox: Nie mogł być zaproszony skoro Izrael nie jest organizatorem.
      Powielasz fejk niusa prawackich stronek i cudaków w rodzaju Atora napisanego na podstawie obciosanego tekstu rosyjskiego tass. Prezydent Izraela wyraził nadzieje, że Putin weźmie udział w bochodach 75 rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Tyle, że nie było zaproszenia ani nawet nie padło okręślenia miejsca uroczystosci.
      Tymczasem wystarczy zajrzeć do tekstu na stornie Polsatu aby zobaczyć, że chodzi o uroczystości w Izraelu a nie Polsce:

Prezydent Izraela Reuven Rivlin powiedział, że liczy na to, że w styczniu 2020 roku prezydent Rosji Władimir Putin weźmie udział w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz. Obchody miałyby się odbyć w Izraelu, a nie w Polsce.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-17/prezydent-izraela-chce-zeby-putin-wzial-udzial-w-obchodach-75-rocznicy-wyzwolenia-auschwitz/

•  

@szurszur:
      żartowałem, co zaznaczyłem buźką --> ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      dzięki za reasumpcję
      //

•  

@kjjbox: A ja tych dużych buziek to nawet nie rozróżniam.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (35)

Mirko, ale pojebana sytuacja...

W wielkim skrocie: jechałem spokojnie sobie na osiedlu samochodem, jakaś baba zablokowała pieszo mi możliwość jazdy po szosie, chciałem ją ominąć, jebneła w maskę ręką, nie pozwalała mi odjechać, widać że miała ostrą jazdę i to raczej nie alko, próbowała wsiąść mi do samochodu który wiele razy uderzała, zadrapała mnie swoim paznokciem na reku aż do krwi (jestem HDK = ban na oddawanie krwii dla mnie na pol roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy powiedziałem że już wezwana policja jedzie zaczęła uciekać, dogoniłem ją i na klatce schodowej proponowałem mi "małe co nie co" i takie tam inne, dodatkowo latała w stringach po klatce czy. Z GOŁOM DUPOM, przyjechała Policja i SM, oberwało się i służbom fizycznie i psychicznie, Pani zaczęła wydzierać się że ma HIV i HCV, zaczęli ją zawijać A ja tym czasem siedzę w izolatce na zakaźnym... kurwa... (-‸ლ)

To tak w ogromnym skrócie...

A zgadnijcie kto ma nagrane wiele z tej sytuacji? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy mam szadołbana, jak tak to do za wielu odbiorców nie trafię...

#warszawa #patologiazmiasta #sebixkurwix #karyna #p0lka #zalesie #cotusieodpierdala #patologia
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (62)

WITAMY NA WYŚCIGACH TOON CAR!

#gimbynieznajo #nostalgia

odpowiedzi (45)