•  

  Jak się Putina nie zaprasza to w Rosji rozkręcaja skandale i oskarżają o fałszowanie historii. W tym roku Putin zaproszenie dostał , ale jego rzecznik powiedział, że wizyty w obchodach wyzwolenia Auschwtiz w grafiku prezydenta Federacji Rosyjskiej niet.
  Z drugiej strony może to być manifestacja wobec poprzednich obchodów gdzie zparoszenia nie dostał co odczytano jako afront. Na dodatek obchody z głowami państw będą też w Izraelu, więc ranga urocyzstości w Auschwitz może być obnizona. Ale kto wie może jeszcze Putin wpadnie niespodziewanie z wrakiem.

  źródło j.rosyjski klik

  #rosja #rosyjskiemediaopolsce #polityka

  •  

   @szurszur:

   Ale kto wie może jeszcze Putin wpadnie niespodziewanie z wrakiem.
   Ale po co nam ich cały kraj?

  •  

   @szurszur:

   W tym roku Putin zaproszenie dostał

   prośba o źródło
   //

  •  

   @kjjbox: W sumie to nie wiem czy były informacje o wysłanych. Ale przedstawiciel kancelarii preyzdenta zapowiadał zaproszenie dla Putina, a obecnie trwa już potwierdzanie wizyt częsci gości. Dlatego założyłem, że zaproszenie wysłano.
   Zwłaszcza, że Rosjanie nie robią inby jak przy poprzednich obchodach i rocznicy wybuchu wojny gdy zaproszeń nie dostał i miesiacami przed tymi datami grzali temat.
   Teraz jest tylko krótkie - nie planujemy wizyty.

   Rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy Błażej Spychalski powiedział w czwartek, że prezydent Rosji Władimir Putin otrzyma zaproszenie na obchody 75. rocznicy wyzwolenia obozu w Oświęcimiu organizowane przez Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau.

   +: kjjbox
  •  

   @szurszur:

   otrzyma zaproszenie

   "otrzyma" to jednak nie to samo co "otrzymał". Odwracając, gdyby otrzymał, a nie przyjechał, to w polskich mediach byłaby afera. Oczywiście pomijamy to, że do Oświęcimia Putin został zaproszony przez Riwlina/Izrael ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Polska chyba źle to rozegrała. Obchody "Dnia Holocaustu" stają się konkurencją dla "Wyzwolenia Auschwitz".
   //

  •  

   że do Oświęcimia Putin został zaproszony przez Riwlina/Izrael

   @kjjbox: Nie mogł być zaproszony skoro Izrael nie jest organizatorem.
   Powielasz fejk niusa prawackich stronek i cudaków w rodzaju Atora napisanego na podstawie obciosanego tekstu rosyjskiego tass. Prezydent Izraela wyraził nadzieje, że Putin weźmie udział w bochodach 75 rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Tyle, że nie było zaproszenia ani nawet nie padło okręślenia miejsca uroczystosci.
   Tymczasem wystarczy zajrzeć do tekstu na stornie Polsatu aby zobaczyć, że chodzi o uroczystości w Izraelu a nie Polsce:

   Prezydent Izraela Reuven Rivlin powiedział, że liczy na to, że w styczniu 2020 roku prezydent Rosji Władimir Putin weźmie udział w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz. Obchody miałyby się odbyć w Izraelu, a nie w Polsce.

   https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-17/prezydent-izraela-chce-zeby-putin-wzial-udzial-w-obchodach-75-rocznicy-wyzwolenia-auschwitz/

   +: kjjbox
  •  

   @szurszur:
   żartowałem, co zaznaczyłem buźką --> ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   dzięki za reasumpcję
   //

  •  

   @kjjbox: A ja tych dużych buziek to nawet nie rozróżniam.

   +: kjjbox

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Mirko, ale pojebana sytuacja...

  W wielkim skrocie: jechałem spokojnie sobie na osiedlu samochodem, jakaś baba zablokowała pieszo mi możliwość jazdy po szosie, chciałem ją ominąć, jebneła w maskę ręką, nie pozwalała mi odjechać, widać że miała ostrą jazdę i to raczej nie alko, próbowała wsiąść mi do samochodu który wiele razy uderzała, zadrapała mnie swoim paznokciem na reku aż do krwi (jestem HDK = ban na oddawanie krwii dla mnie na pol roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy powiedziałem że już wezwana policja jedzie zaczęła uciekać, dogoniłem ją i na klatce schodowej proponowałem mi "małe co nie co" i takie tam inne, dodatkowo latała w stringach po klatce czy. Z GOŁOM DUPOM, przyjechała Policja i SM, oberwało się i służbom fizycznie i psychicznie, Pani zaczęła wydzierać się że ma HIV i HCV, zaczęli ją zawijać A ja tym czasem siedzę w izolatce na zakaźnym... kurwa... (-‸ლ)

  To tak w ogromnym skrócie...

  A zgadnijcie kto ma nagrane wiele z tej sytuacji? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Nie wiem czy mam szadołbana, jak tak to do za wielu odbiorców nie trafię...

  #warszawa #patologiazmiasta #sebixkurwix #karyna #p0lka #zalesie #cotusieodpierdala #patologia
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  WITAMY NA WYŚCIGACH TOON CAR!

  #gimbynieznajo #nostalgia

  odpowiedzi (45)