Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@willard: Kiedy wy to w końcu zrozumiecie. Piłkarze się przewracają bo to daje drużynie korzyść. Ten gość grał bez 9 zębów bo to dawało drużynie korzyść. Jak można porównywać dwa różne sporty.
@Mephistoph:

Jakie oszukiwanie?

Właśnie takie jak sam opisujesz - czy te 5% (ta, pięć...) zawodników gra fair play? Ponadto wymuszanie decyzji na arbitrze też nie jest normalne, ale wszyscy się po prostu do takiego cwaniackiego stylu piłki przyzwyczaili, samo teatralne dyskutowanie z sędzią jest tak naprawdę kuriozalne, ale piłka to taki teatr właśnie. W innych dużo bardziej kontaktowych dyscyplinach jakoś się da - świetnym przykładem jest tu piłka ręczna, miejscami naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@willard: No piłka ręczna to jest w #!$%@? święty sport. Wcieranie kleju w oczy przeciwnika przy obronie, targanie za koszulki, obijanie żeber łokciami w obronie. No tam to jest dopiero fair play.. W każdym zawodowym sporcie jest cwaniactwo i oszustwo, bo to daje przewagę.
W każdym zawodowym sporcie jest cwaniactwo i oszustwo, bo to daje przewagę.


@Mephistoph: Oczywiście że nie jest "czystym" sportem, przecież sam pisałem że jest naprawdę brutalna - i tak samo za "zbędną" agresję zawodnicy powinni być karani (a często nie są), ale nie widziałem nagminnego symulowania albo próby zmiany decyzji sędziów - w piłce też masz sporą brutalność jak sędzia nie widzi (plucie to specjalność Włochów przecież), ale tu mamy do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heady1991: zęba nie widziałem, wiele razy za to wracali z opatrunkami na głowie. Druga sprawa że zawodnicy są warci tyle milionów euro że głupotą jest trzymać na boisku gracza po poważnej kontuzji tylko po to żeby sobie nabijał statystyki, normalna procedura po ciężkim urazie jest wyjazd do szpitala na badania, w jaki sposób taki gracz miałby wrócić na boisko?