Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kochani z tej strony Tomek, na wstępie chciał bym każdemu podziękować za każdą złotówkę, jesteście niesamowici, dziś już ostatnie #rozdajo i czeka mnie #operacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeśli ktoś by jeszcze chciał wspomóc ratowanie drugiej nogi to z góry serdecznie dziękuje za wsparcie. https://zrzutka.pl/z/tomasz-ksiezyk

  Dziś w #rozdajo moje używane, ale jak nowe słuchawki JBL Endurance SPRINT z autografem na pudełku z imienną dedykacją (chyba że ktoś woli bez autografu ( ͡º ͜ʖ͡º)) idealne do biegania (ʘ‿ʘ) #bieganie

  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz Wam mocno dziękuje. Tomasz Księżyk

  #rozdajo #pomagajzwykopem #tomaszzksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Czy takie banknoty są coś warte? Chodzi mi o numer.

  #pieniadze #numizmatyka

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Hej mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo - do wygrania dwa vouchery do Multikina na miejsca VIP i SuperVIP. Vouchery ważne we wszystkich Multikinach w Polsce, 7 dni w tygodniu.
  Jeżeli nie chcecie polegać na szczęściu, zapraszam do kontaktu na priv. Koszt jednego vouchera to 16 zł, dostępne tylko 10 kodów, także spieszcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Aby wziąć udział zaplusuj ten wpis, wybór zwycięzcy przez losowanie, które odbędzie się jutro o godzinie 12:00. Z udziału wykluczone są osoby udzielające się na tagach związanych z patostreamami, przegrywami i ich "płodnymi julkami" oraz osoby, których konto ma staż krótszy niż tydzień.

  Powodzenia!

  #kino #film
  pokaż całość

  odpowiedzi (12)