Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:00, Czwartek, 28 listopada 2019. Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Słońce podniesie się dziś o 07:38. Będzie oświecało nas 7 godzin i 51 minut, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:30. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:12.

No i wołam zwycięzców wczorajszego losowania:

Zestaw nr 1 trafia do @aplered
Zestaw nr 2 wedruje do @Wejszlo
I ostatni acz dokładnie taki sam pakunek wywoła uśmiech na twarzy @Peter_Mountain

Wszystkim dziękuje za udział, spowodowaliście wczoraj wielki ruch!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze @Sikorka2017 i reszta, cześć kochani czwartek czwarteczek cxwartunio, początek weekendu ( ͡º ͜ʖ͡º) W planach wykład a potem przeprowadzka babci a po tym wszystkim na dodatek trzeba będzie coś ogarnąć na uczelnię ( ͡° ʖ̯ ͡°) W związku z ostatnim wyścigiem F1 w tym sezonie memik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego dnia wszystkim, i gratulacje
algus - @micke: @TomTailor100 @Pjotsze @Sikorka2017 i reszta, cześć kochani czwartek ...

źródło: comment_Tryu3G4pDUsGHJaqVXod9KOjMG0MyqtF.jpg

Pobierz
@micke @Uaimmiau @Fedrige @algus @Formbi @FKSSM @bolorollo @Pjotsze @Jakuzajp Dzień dobry wszystkim :D Wstaję, patrzę i widzę 2 powiadomienia od @micke więc myślę że znowu ten wykop się zepsuł, jakież było moje zaskoczenie kiedy okazało się że zostałem wylosowany! Pomimo ciężkiej pobudki nagle humor poprawiony i trochę adrenalina skoczyła bo wygrać takie #rozdajo to nie byle co! Pozostaje mi życzyć wszystkim wspaniałego dnia i oby Was też coś dzisiaj pozytywnie zaskoczyło (
@Uaimmiau: Witam
@Fedrige: Uszanowanko, Zobaczymy, ale kolejne rozdajo w przyszłosci są niewykluczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@algus: Ahoj kamracie, arrrrgh! Mięłgo czwartku
@Formbi: Czołem
@FKSSM: Miłego
@bolorollo: Dzień dobry
@Pjotsze: Hello!
@Jakuzajp: Cześć!
@piupiulaserem: Oj, oj, somsiad borował dziury?
@Rudalke: Miłego!
@aplered: Dzień dobry, ot taka niespodziewajka z rana!
@Peter_Mountain: No po 5ciu latach to by