•  

#gdansk
    #pogoda
    #dziendobry
    Pochmurnie i deszczowo , od soboty do wtorku kręcimy się koło zera, idą przymrozki a z nimi kłopoty motoryzacyjne na obwodnicy, ciekawe czy już w sobotę będzie zatkana bo jakaś kierowczyni nie ogarnie warunków albo jeden z tych zamiejscowych co to "szypko i bezpiecznie" sprawdzi energochłonność barier?
    no i nasza Słowackiego ze spierdo.......i odpływami , tu też czekamy na piruety tych co zapomną o nadejściu zimy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

+6 °C
    Wiatr 15 km/h
    S
    Temp. odczuwalna
    +3°
    Ciśnienie powietrza
    993 hPa więc kawy się należą chyba że ktoś woli skokowo sobie podnosić ciśnienie to czymś na 40 obrotach
    Punkt rosy
    +5°
    Wilgotność
    93.3%
    Widzialność
    5 km
    Wschód słońca
    07:37
    Zachód słońca
    15:28
    Długość dnia
    7 h 51 min

dzień bardzo krótki ale jeszcze ponad 20 dni będzie się skracał :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Weźcie to bo nie szczymam

#nobel

odpowiedzi (74)

Trzymajcie mnie, pielęgniarka pyta czemu po tym jak na kiblu odplynalem i przyjebalem szczęką o kafelki wezwałem karetkę xD nawet nie wiem czy czegoś nie połamałem

Ale mam kartę pułapkę, 3 krotne zapalenie mięśnia sercowego, od razu się zamknęła.

Czy utrata przytomności bez kompletnie żadnego powodu nie jest wskazaniem do wezwania karetki czy coś mnie ominęło?

odpowiedzi (100)

Prawactwo z wykopu:

Zna się na literaturze lepiej niż komisja noblowska.

Zna się na badaniu klimatu lepiej niż naukowcy, którzy poświęcili temu całe życie.

Zna się na psychologii kobiet (pomimo, że nigdy z żadną nie byli) lepiej niż psycholodzy i socjolodzy.

Znają się na języku polskim lepiej niż Rada Języka Polskiego

Coś jeszcze? Zastanawia mnie czasem skąd w ludziach tyle pychy.

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #neuropa
      pokaż całość

odpowiedzi (54)