Wpis z mikrobloga

Dostajecie robotę od znajomej osoby bo tak jest teraz wszędzie. To cała masa ludzi która zdobyła robotę w ten sposób. I to od was zależy czy poplyniecie na dno czy się utrzymacie. W różnych zakładach, sklepach itd. nie liczą się do końca wasze umiejętności lecz układy. Ale jedno z drugim jest związane. Bo jeśli jesteś robolem numer jeden i pracujesz już jakiś czas w danym miejscu to człowiek który nad tobą stoi najprawdopodobniej będzie dla ciebie miły chociaż często bywa że tak nie jest. Wtedy zaczyna sie lizanie d000pscka. Wszyscy ogaduja wszystkich. Często bywa tak że pracujesz 10 lat przychodzi nowy kierownik czy ktoś i cię zwalnia bo się nie polubiliscie mimo że jesteś najbardziej doświadczony i ogarniasz. Musicie lizać aż po same kule. To jest gwarancja sukcesu. Sprzedać się i stracić godność.
#przegryw
  • 6
@Przegrywiusz: bzdura jak #!$%@?, w poprzedniej firmie pracowałem 4 lata nikt nikomu dupska nie lizał a ludzie dostawali podwyżki czy awanse, odszedłem dlatego że, chce się dalej rozwijać a po 4 latach wiadomo już jest sporo rutyny. W obecnej firmie siedzie pół roku, i to bardziej zarząd wchodzi w dupę pracownikom żeby utrzymać stałą wydajną ekipę. W obydwu firmach przechodziłem przez normalny etap rekrutacji bez żadnych znajomych.