Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dobre podsumowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #logikarozowychpaskow #zwiazki

odpowiedzi (10)

Dobra mirki sprawa jest poważna. Dzisiaj byłem z tinderówną na randce w galerii na zwykłej kawie, spotkanie trwało 2h i ten czas zleciał dosłownie w 5min. Nie jest to płodna julka tylko szara myszka (tak wiem, one nie istnieją, ale chodzi mi o nazwanie charakteru) bo jest introwertyczką tak jak ja, no przysięgam, że jak rozmawialiśmy to mieliśmy te same odpowiedzi, nie byliśmy nigdy na żadnej imprezie, ludzie nas męczą itd. nawet jak ktoś chciał o coś spytać to wychodziło na jaw, że o tym samym pytaniu myśleliśmy. Najdłuższa cisza między nami trwała może z 15 sekund, całą resztę rozmawialiśmy o praktycznie wszystkim, ale moją uwagę przykuło pytanie "będziesz się jeszcze z kimś spotykać z tindera?" odpowiedziałem, że nie mam pojęcia bo przecież nie powiem jej, że mi się podoba i najchętniej to spotkał bym się z nią znowu XD ona za to odpowiedziała, że pisała z Mateuszem, ale nie chciał się spotkać za bardzo, ale temat nie został rozwinięty, mam wrażenie, że to jej pierwsza randka albo jedna z pierwszych. W trakcie spotkania trochę się wgapiała we mnie zwłaszcza jak milczeliśmy i nasz wzrok wędrował w dół to ona podnosiła oczy żeby się na mnie patrzeć, trochę też bawiła się włosami, ale nie jakoś przesadnie no i czasem się niezręcznie uśmiechała podczas milczenia ( ͡º ͜ʖ͡º). Na powitanie się przytuliliśmy i ona to zainicjowała a na pożegnanie powiedzieliśmy sobie "narazie" i tyle XD żadnego kontaktu fizycznego na spotkaniu nie było poza przytuleniem na dzień dobry. Jak się żegnaliśmy to staliśmy naprzeciw siebie i było niezręcznie jak skurwesyn, stała na tyle daleko żebym nie mógł jej przytulić ani nic takiego, ale miałem wrażenie, że czekała na mój ruch, ale się speniałem XD. Po spotkaniu podoba mi się w chuj bo takie same charaktery i z wyglądu jest totalnie w moim typie. Jak to dalej pociągnąć? już jej napisałem, że było bardzo fajnie, ale na razie nic nie odpisała. Mam nadzieje, że nic się nie spierdoli
    #przegryw #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #szaramyszkadlaanonka
    pokaż całość

odpowiedzi (85)

• odpowiedzi (13)