Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #budownictwo #prawo #facebook

Mirki mam pytanie:
Czy mogę firmie na fejsbuku spamować moją opinią o nich:
Zamówiłem w jednej firmie ogrodzenie:
- 2 tygodnie mieli czasu na montaż
- po 2 tygodniach że przyjedziemy za tydzień
- przyjechali po 4 tygodniach ze złym ogrodzeniem - powiedzieli, że mogą mi zamontować to jak chce..
- powiedziałem żeby pocałowali mnie w dupę
- zadzwoniłem na centrale do firmy - powiedzieli że naprawią błąd w przeciągu tygodnia
- mijają dwa tygodnie, dzwonie baba mówi, że dopiero za 2 tygodnie będą do mnie jechać.

Mam nagrane wszystkie rozmowy czy mogę napisać długą prawdziwą opinię i dołączyć nagrania i tak spamować im fejsbuka ? Czy posądzą mnie o jakieś nękanie

- na końcu mi baba powiedziała, że my z TOBA żadnej umowy nie podpisywaliśmy to sobie możesz.
  • 8
@samuraj24: Po pierwsze podstawową cechą stalkingu jest uporczywość działania sprawcy. Oznacza to, że dopiero kilka czynów, które naruszają wolność psychiczną człowieka możemy uznać za stalking. W uproszczeniu można powiedzieć, że stalking w swojej pierwszej postaci (§1) polega na co najmniej kilkukrotnym nękaniu innej osoby. Źródło: http://sprawy-karne.biz.pl/stalking/ Moja rada, nie używaj wulgaryzmów i raczej używaj języka formalnego i merytorycznego. Facebook traktowany jest jako miejsce publiczne od niedawna. A co do tego nękania,