Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeknietaMorda: Przeraza mnie ze pewnie do końca życia będę takim nieudacznikiem spogladajacym na ludzi ze zwykłym życiem z zazdrością. Niby wystarczy pracować i "samo przyjdzie" ale ja jakoś przestałem w to wierzyć. Niektórym po prostu się nie może udać i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meybah: kurr oby mnie nigdy to nie spotkało bo gdyby grupka się rozpadła to nawet nie chce myśleć jakby wyglądaly moje weekendy. Człowiek mógłby się wieszać na linie..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meybah: 2 osoby pewne że zawsze w weekend coś przypizgamy czy popijemy, ale jak na razie nikogo do różowych nie ciągnie, jedna osoba już nam tak kiedyś wsiakla i boję się że to może się właśnie tak skończyć bo jednak chłopaki mają jakieś perspektywy
@Meybah: @PeknietaMorda: Nie mam żalu do grupy ze szkoły średniej, bo oni mieszkali daleko, a potem się rozjechali. Mam natomiast wielki ból do tych z najblizszych okolic. Byłem im potrzebny tylko wtedy, kiedy trzeba było mnie wykorzystać. Zaś ja, jak ten durny po każdym etapie odcinałem się i zaczynałem "od nowa". Skończyłem pod tym tagiem.