Wpis z mikrobloga

@arbuz77: Fajny projekt, niestety robiąc dach bezokapowy trzeba iść na pewne kompromisy i liczyć się ze elewacje będzie trzeba częściej myć. To duże okna tez będzie pare szekli kosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andi128: im więcej widzę twoich wpisów tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze jesteś po prostu dzbanem.
Jak nie jesteś w stanie sobie wyobrazić to co pisze, przejedz się po mieście, zobacz jak wyglądają elewacje na blokach a jak na domkach z okapami. Sugeruje ze będzie miał więcej roboty a ty wyskakujesz mi z jakimiś gownianymi gadkami. Mało tego, kiedyś właśnie w większości robili bezokapowe a z jakiegoś powodu teraz przy
widzę w otoczeniu całkiem sporo hal z dachami bezokapowymi, nikt tam nie czyści elewacji i jakoś brudem nie zarastają


@Andi128: hala z płyty warstwowej = tynk xD Jak zawsze przypisujesz sobie ideologie pod swoje jak ze ułomne myślenie. Jesteś typowym #podludzie ’m który nie potrafi napisać jednego merytorycznego argumentu. Zakończyłem z tobą współpracę, szkoda oczu na czytanie takich wysrywów #czarnolisto typie.
@Andi128: A to wszystko powiedział typ który dwa dni temu próbowała udowodnić ze nie potrzebny jest spadek na ogniomurze do wewnątrz a tym bardziej nie felcuje się blachy bo cytuje „brud się zbiera i brudzi elewacje” oh wait, rozumiem ze masz „krowim gownem oblepione” no ale cóż. Malutki człowiek, malutki móżdżek. Wielkie XD z twoich filozofii.
@Andi128
@dzazzio
Panowie, weekend idzie, wyluzujcie trochę by humoru na piątek i sobotę jeszcze zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wady dachu bezokapowego myślę, że znam ale bardziej schludna bryła i niższe koszty dachu do mnie bardziej przemawiają.
Co do okiem to zamiast drogich HS można trochę obciąć koszty mniejszym skrzydłem PSK a reszta fix, choć i tak tanio nie będzie ale myślę że warto

@wucezetka da się to
Pobierz
źródło: comment_pTFdpoTDehBDvdGipHrxrxgO5pynddja.jpg