Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Drugi i ostatni zegarek w #rozdajo Zegarek sportowy InkWATCH Tria Plus z PL menu, dane techniczne KLIK idealny do #bieganie #plywanie #rower Zegarek z GPS z QuickFix, powiadomienia, mierzenie tętna i kroków, funkcja tworzenia treningów wraz z treningami interwałowymi, nawet 11 godzin w trybie treningu (GPS) lub do 60 dni w trybie zegarka.

  Przypominam o zrzutce na ratowanie nogi Tomka https://zrzutka.pl/z/tomasz-ksiezyk za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy.

  pokaż spoiler #rozdaj #zadarmo #pomagajzwykopem #plywajzwykopem #telefony #smartfon #xiaomi #android #tomaszzksiezyk #muzyka #tworczosc własna
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Hołownia zadeklarował, że gdyby jako prezydent dostał do podpisania ustawę liberalizującą dostęp do aborcji to poparłby ją (po uprzednim upewnieniu się, że większość sejmu i społeczeństwa właśnie tego chce). Zrobiłby to wbrew swoim poglądom, ale zgodnie z zasadą rozdziału Państwa od Kościoła (który również popiera). Całkiem rozsądna deklaracja jak na kandydata do fotela prezydenckiego. Oczywiście katolicy z frondy już go atakują, wyzywając od faryzeuszy, lewaków czy nawet nazistów. Coś czuję, że podczas swojej kampanii Hołownia dobitnie przekona się o tym jaki jest prawdziwy obraz polskiego katolicyzmu..

  Link

  #bekazkatoli #bekazprawakow #holownia #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Kwiecień, rok 2037. Na drogach królują Tesle z autopilotem i autonomiczne samochody Google. Ilość wypadków zmalała o 84.2% dzięki systemom wykrywania i unikania kolizji. Sebixy w 40 letnich BMW e39 wykorzystują system u innych do wymuszania pierwszeństwa na autonomicznych pojazdach zapierdalając 150km/h między autami slalomem i śmiejąc się, gdy te zjeżdżają ustępując im miejsca.

  Wrzesień 2037. Tesla wprowadza aktualizację oprogramowania odpowiedzialnego za autonomiczną jazdę. Od tej pory jeśli drogę Tesli zajeżdża BMW starsze niż 20 lat to ta tak dobiera trajektorię, żeby seba rozbił się na pobliskim drzewie. Dwa miesiące później populacja Sebastianów zmniejszyła się o 64%.

  Grudzień. Elon Musk odbiera pokojową nagrodę Nobla w trybie przyspieszonym za wyeliminowanie drobnej przestępczości, kradzieży i bójek na całym terenie Europy wschodniej. Cały świat świętuje.
  #pasta #heheszki #zawszesmieszy
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)