•  

Typowy kierowca MPK
    #krakow

źródło: scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

•  

@goferek: Czasami mnie mocno wkurzają, ale z drugiej strony staram się ich zrozumieć, bo nie mają łatwo.

•  

@goferek: Zgaduję, że w przeciwną stronę jest korek. W tej sytuacji kierowcy jadący na wprost będą na pomarańczowym wjeżdżać nie zostawiając autobusowi miejsca. Albo wjedzie tak, albo w ogóle nie ruszy ze skrzyżowania...

•  

@goferek: Zgaduję, że w przeciwną stronę jest korek. W tej sytuacji kierowcy jadący na wprost będą na pomarańczowym wjeżdżać nie zostawiając autobusowi miejsca. Albo wjedzie tak, albo w ogóle nie ruszy ze skrzyżowania...

@Drmscp: czyli łamie prawo i blokuje ruch, żeby inni nie łamali prawa i nie blokowali ruchu? (-‸ლ)

•  

@goferek właśnie dlatego konieczne są buspasy aby autobusy nie stały w korku tworzonym przez kierowców samochodów osobowych.

+: Hesus52
    •  

@DanielPlainview: tutaj mamy korek stworzony przez dzbana kierującego autobusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@goferek: Może warto dodać jak to wygląda od strony kierowcy tego autobusu ? Wyjazd z Puszkarskiej w lewo ? To odrazu za skrzyżowaniem ma wjazd na zatoke przystankową, wystarczy że obok stało auto które było zasłonięte przez drugie auto i skąd kierowca busa ma to wiedzieć ?

wrzucam od siebie, jakby sie ktoś zastanawiał czemu tramwaje sobie jezdzą jak chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 78158574_556696675150955_5597011813175656448_n.jpg

•  

@piekuo: co 2 dzień spotykam się z jakimś gościem w tramwaju, który blokuje przejazd dla aut na placu inwalidów (cały cykl świateł bo nie może zjechać dzban). W każdy dzień kierowca autobusu blokuje ludzi wyjeżdżających z Barskiej na rondo grunwaldzkie mimo, że przed sobą ma auta i czerwone światło, wystarczy przepuścić kilka aut (skręcających w lewo), które od razu mogą swobodnie wyjechać i nic na tym nie straci. Dlatego nigdy nie wpuszczam już żadnego autobusu jak chce chociażby wyjechać z zatoczki.
      @goferek:

+: goferek
    •  

co 2 dzień spotykam się z jakimś gościem w tramwaju, który blokuje przejazd dla aut na placu inwalidów (cały cykl świateł bo nie może zjechać dzban).

@bartez_94: spoko, kiedyś mi sie nudziło i stałem sobie pod muzeum narodowym czekając na czysty przejazd przez całe skrzyżowanie.
      5 minut stałem i mi sie znudziło bo za bardzo szanuje swoją przerwe.

Fota sprzed paru dni, 10 razy przejezdzałem przez to skrzyżowanie - 8 razy nie miałem jak wjechać,zjechać, wyjechać. Ja tak moge stać, do pracy sie nie spóźnie i dla mnie problemu nie ma. I uwierz mi że jak kiedyś nadejdzie dzień w którym w krakowskim MPK ktoś wymyśli strajk włoski w piątek to całe miasto będzie stało do północy :) własnie dzięki temu że tramwaj sobie stanie i będzie czekał godzine na puste skrzyżowanie.
      A na placu inwalidów tramwaje obowiązuje sygnalizacja "kolorowa" - jeżeli wjedzie na środek ale nie może zjechać bo ma czerwone to pretensje miej do urzędu miasta i prezydenta że wymyślają takie rozwiązania bo mają szczeline pionową na wjezdzie na skrzyżowanie mam prawo wjechać mając wolną droge, a to że światło po sekundzie sie zmieni i nie moge legalnie zjechać ze skrzyżowania i blokuje całą droge to już mnie nie interesuje.

źródło: 78969702_723290584818532_1462734052766253056_n.jpg

•  

@piekuo: może jakoś tam po chodniku czy trawniku się przejedzie, a jak nie to się poczeka i do północy jak będzie trzeba :|

•  

@bartez_94: własnie dlatego czekam na ten piękny dzień kiedy będe stał na rondzie grzegórzeckim i przez 30 minut na niego nie wjade bo na środku będzie stał inny tramwaj ʕ•ᴥ•ʔ ale to będzie cudowny dzień

•  

@piekuo: będzie czas na dobry film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lewandowski, Bayern - Werder 2:1
    #golgif #mecz #golgifpl #bayernmonachium

odpowiedzi (27)

Od września jestem przedsiębiorcą. Wcześniej nic nie znałem się na prowadzeniu firmy. Cały czas słyszałem że ZUS zabija firmy.
    Ale kurwa serio? Około 1250zł stałej kwoty. Ja pierdole. Jeśli kogoś ta kwota zabija, niech lepiej zamknie firmę, bo widocznie niszczy rynek. Firma nie dupa, nie każdy musi ją mieć.
    Rozumiem protestować na temat podatków,bo tak - to boli :(
    #gospodarka #przedsiebiorczosc #firma #wlasnafirma pokaż całość

odpowiedzi (142)

Jak miałem 14 lat, to nałogowo fapałem pod rozstępy. Wchodziłem na rożne fora php by przemo dla ciężarnych, przeczesywałem internet w poszukiwaniu nowego fap materiału, mój folder z rozstępami miał ponad 1gb zdjęć XD

Kiedyś w internetach natknąłem się na specyfik, który nazywał się

maść na rozstępy

Kurwa tyle wygrać, przez cały tydzień chodziłem jak w amoku, mogłem myśleć tylko o tym. Od razu jak dostałem kieszonkowe wyjebałem do apteki i kupiłem tubkę. Codziennie rano i wieczorem smarowałem się tym gównem i czekałem. Miesiąc później, po osuszeniu drugiego opakowania udałem się do apteki zapytać się, dlaczego nie widać efektów.
    Mina pani magister jak próbowała mi wytłumaczyć, że ta maść usuwa, a nie tworzy rozstępy najlepsza. A ja w szoku, dlaczego ktoś miałby usuwać coś tak pięknego XDD

#pasta #heheszki #choryskurwiel #rozstepyboners (pozdro dla 14 obserwujących xD)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)