•  

  Nieśmiałe cześć! (。◕‿‿◕。)
  Co tam u was kochani? Ja mogę się pochwalić swoim pierwszym sukcesem od wielu miesięcy.
  Właśnie skończyłam terapię u psychoterapeuty i czuje się lepiej niż kiedykolwiek w życiu.

  Byłam na około dwudziestu wizytach w ciągu ostatnich tygodni. Miałam wiele szczęścia, ponieważ trafiłam na cudownego specjalistę. Można to porównać do sytuacji gdzie jesteś w paskudnym bagnie już po szyję i tylko czekasz aż Cię pochłonie całkowicie. Nawet nie próbujesz się ratować, nie masz żadnej nadziei.
  Ktoś łapie Cię za dłonie i wyciąga, ale nie wierzysz, że mu się uda. Nic nie jest w stanie Cię przekonać.
  Z każdym centymetrem jest Ci lżej i lepiej. Spadają kolejne kamienie z serca i głowy, aż w końcu zaczynasz mieć dobre dni.
  Coś pięknego.
  Jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszcie do mnie na pw! Chętnie odpowiem i rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Muszę wam coś powiedzieć... Zapisałam się na siłownie i jutro idę pierwszy raz! Ćwiczyć zaczęłam jakiś czas temu.
  Biegałam nocą po lesie i polnych drogach. Tylko noc dawała mi jakieś poczucie bezpieczeństwa. Innego człowieka spotkałam raz, ale nie miałam odwagi spojrzeć w jego stronę.
  Bardzo się stresuję, nigdy nie byłam na siłowni - będą tam inni ludzie. W nocy nie mogłam spać, bo cały czas myślałam o jutrzejszym dniu. Jak film puszczany od nowa śniła mi się ta siłowania jeśli już zapadłam w sen.
  Jutro stanę totalnie naprzeciw moim lękom. Opowiem wam jak było, kiedy wrócę. Pod #lumos będę wam relacjonowała każdy dzień. Więcej o tym napiszę jutro, teraz mam niewiele czasu.

  Dostałam kilka wiadomości odnośnie #rzezbiarka i #przegryw , Dzięki za pamięć! Cały czas działam.
  Napisałam już 4 posty na zapas i czekam na trochę wolnego czasu. Zaczęłam sobie pisać tego bloga sama. Nie sądziłam, że #programowanie jest takie super! Myślę, że poszło mi tak 5/10 ale codziennie uczę się czegoś nowego. Wrzucę wam go w następny weekend i sami zobaczycie. Jestem z siebie dumna, pierwszy raz usiadłam do programowania i trochę mi się udało. Wszystko znalazłam w internetach i streamach na #twitch
  Miłej nocy wszystkim! (ʘ‿ʘ)