Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Droga Moderacjo, to już kurwa przechodzi ludzkie pojęcie!
  Kiedy zajmiecie się użytkownikiem @Tomek6000, który w dalszym ciągu utrudnia korzystanie z wykopu, tagując wszystkie swoje znaleziska pod #gruparatowaniapoziomu?

  Pisałem do Was, składałem zgłoszenia, i co? I gówno, on jest coraz bardziej uporczywy. Co innego gdyby wrzucał fajne znaleziska, to nawet chętnie bym wykopał, ale jego znaleziska są praktycznie wszystkie zakopywane - czemu? Bo taguje na złość.

  PS: ktoś zaraz stwierdzi "wrzuć typa na czarno i po problemie". No niestety, wasze czarne listy już dawno osiągnęły limit, żeby w miarę swobodnie przeglądać ten portal.

  Nie rozumiem tylko jednego. @Tomek6000 po co tak dziwnie tagujesz i specjalnie prosisz się o zakopy, nie zależy Ci żeby wejść na główną po normalnym otagowaniu? Nie mogę tego pojąć.

  A za kłamanie ze zdjęcia z automatu powinien być ban.

  #wykop @Moderacja @a__s #moderacjacontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  znalazłem jakieś amatorskie porno, gdzie gościu zapina laske na łóżku, i na tym łóżku siedzi też kot i się wkurwia XD zrobiłem przeróbkę w sonyvegas bardzo śmieszną ale widać kutas i usuną z wykopu. jak ocenzuruje to wrzucę, kto chce to niech lajkuje zawołam

  odpowiedzi (33)

 • odpowiedzi (16)