Wpis z mikrobloga

Witam. Aktualnie jeżdżę na yamaszce xj6, mam skórzany kombinezon, w temperaturach do 20-25stooni jest spoko, lecz w lecie gdy temperatura przekracza 25 stopni to zaczynam się gotować. Na kolejny sezon chcę kupić jeansy z protektorami i zbroję. Jaką zbroję polecacie? Napewno nie chcę tej czarnej która jest sprzedawana pod różnymi nazwami, tam wszystko umieszczone jest na cienkiej siatce i nie wygląda to zbyt porządnie. Co myślicie o takiej jak na zdjęciu? Ktoś ma może jakieś doświadczenie ?
#motocykle
SzukamNlcku - Witam. Aktualnie jeżdżę na yamaszce xj6, mam skórzany kombinezon, w tem...

źródło: comment_k5RdEoYFoFR08YlUW1phtnrzhNobHrGi.jpg

Pobierz
  • 21
@SzukamNlcku: po co ci zbroja. Teraz są kurtki mesh, z przodu siateczka, z tyłu siateczka. Pełne ochraniacze i wzmocnienia tam gdzie potrzeba. Jeździłem w niej przy 38 stopniach tego lata. Jak jedziesz to spoko. Jak stoisz to i nago się ugotujesz w takim upale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzukamNlcku: pomyś o tekstylnej kurtce, zbroja jest dobra w teren, podczas szlifu na asfalcie ta siatka się przetrze, zbroja rozpadnie i będziesz wyglądać jak kebab u turasa. Nie pamiętam nazwy firmy, ale jest taka fajna kurtka z panelami do odpiecia, które dają mega wentylację. Możliwe, że inne firmy też mają takie w ofercie. Kolega wyżej dobrze pisze.
@SzukamNlcku: Najlepiej idź do sklepu, teraz są promocje duże. W 4bikerze masz 25%, u innych się też coś znajdzie na pewno. Tej kurtki nie widziałem, nie wypowiem się.
Jeśli faktycznie jest jednym wielkim panelem meshowym to będzie dobra.
@SzukamNlcku: Mam te rękawicę od 5 lat. Zrobiłem w nich 20k km. Nie miałem z ich użyciem wypadku. Bardzo wygodne. Rok temu pojawiła się pierwsza dziura na palcu, oraz zaczęła mi pękać skóra od wewnętrznej strony dłoni.
Po tych defektach jestem rozczarowany i nie polecam.
@Maciej_Barbarian:

Mam te rękawicę od 5 lat. Zrobiłem w nich 20k km. Nie miałem z ich użyciem wypadku. Bardzo wygodne. Rok temu pojawiła się pierwsza dziura na palcu, oraz zaczęła mi pękać skóra od wewnętrznej strony dłoni.

Po tych defektach jestem rozczarowany i nie polecam.


jaki jest twoim zdaniem zadowalający przebieg dla rękawic?