Głuchość tej #p0lki na argumenty jest przerażająca. Jak można zapierać przy swoim gdy tyle osób wytyka jej brak konsekwencji i hipokryzję? Zarzuca się jej traktowanie #incel jak negatywne zjawisko o którym warto robić oddzielny materiał, jednocześnie promując samo słowo w formie "powinno znaleźć się w zestawieniu".
Słowo p0lka natomiast gryzie ją w dupę i określa je jako ekstremalnie obraźliwym, za grubym i mocnym. Niepotrzebnym. Może właśnie dlatego, że odnosi się do #rozowepaski? Określenia są swego rodzaju analogią, jedno służy do zdefiniowania nieruchaczy (w dużym uproszczeniu), drugie do roszczeniowych wagin, bez poczucia wstydu i godności.
Poza tym przykre, że wycelowaną w nią krytykę traktuje jak jakiś żart i po raz kolejny atakuje wykopowiczów.
W linku screeny komentarzy: https://imgur.com/a/J9Ut8ff
Dla niewtajemniczonych, link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5250545/prowadzaca-kanal-mowiac-inaczej-nazywa-wykopowiczy-incelami/
#przegryw #logikarozowychpaskow #youtube #m0wiacinaczej #blackpill pokaż całość
![]()