Wpis z mikrobloga

@Driver494:u mnie w ciągu 1-2 dni zazwyczaj, po klomipramninie z 3h (38.5 gorączki dostałem xD) , lek stan stabilny osiąga po 7-14 dniach, jak w tym czasie nic się nie pojawi to raczej już nigdy. Każdy ma inne skutki uboczne o różnym nasileniu, może u Ciebie nie będzie wcale oprócz zmniejszonego libido / wydłużonego czasu do orgazmu.
@Driver494: jakie poskręca, to ssri jest. Najwyżej może Cie głowa rozboleć (nie jakoś mocno), dostać lekkich nudności, palpitacji (czujesz mocne bicie serca, nie groźne), świat może Ci się wydawać oddzielony od ciebie szkłem ale to w dużych dawkach raczej, napady ziewania. Bierzesz 20mg czy od 10? jak od 10 to pewnie wcale nie dostaniesz zanim na 20 nie wejdziesz. Ciężkie reakcje są bardzo rzadkie
@10129: Psychiara zalecił zacząć od 10mg przez 7-10 dni. Ogólnie ciężko stwierdzić czy czuje cokolwiek od paroksetyny bo ostatnio jestem przemęczony i zmniejszyłem dawkę paramolanu o połowę z dnia na dzień.
@Driver494: to malutko, nic Cie nagle nie poskłada, chyba, że jakaś pseudo alergiczna reakcja. Zauważysz, że serotoninę podniosło mocno jak Ci libido całkiem zniknie. Ale to raczej jak do dawki 20mg dojdziesz. Zresztą nie każdemu znika nawet
@Driver494: u mnie na 4 dzień pojawiły skutki i trwały jakieś niecałe dwa tygodnie. Głównie zwiększony lęk, szczękościsk i trochę powiększone źrenice. Brałem od razu 20mg i następnej wizycie zwiększyłem do 40mg ale nie pomogło. Na zwykłą nerwicę pewnie pomoże.